Vismīļākajai mammai

Vienmēr tuvumā, lai atbalstītu, – mamma ir cilvēks, kurš neprasa paskaidrojumus, bet iedrošina un uzmundrina. Ieprieciniet savu mammu Māmiņdienā ar īpaši izraudzītu dāvanu un skaistām svinībām – skaisti klātu galdu un gardāko maltīti!

 

 

PĀRSTEIDZ AR ĪPAŠI IESAIŅOTU UN PERSONALIZĒTU DĀVANU

Iegravē* vēlējumu, vārdu vai iniciāļus izvēlētajā lūpu krāsā, smaržu pudelītē vai šampanieša pudelē. Īpašu dāvanu padarīs arī skaistākais iesaiņojumus no ziedu dizainera Jāņa Buševica.

7. maijā no plkst. 11.00 līdz 20.00 universālveikala 1. stāvā būs pieejama bezmaksas gravēšana dāvanās, kuras ir iegādātas Stockmann, kā arī ziedu dizaineris Jānis Buševics palīdzēs iesaiņot dāvanu, lai tās pasniegšana būtu skaista un neaizmirstama.

 

*Gravēt iespējams uz dažādu plastmasu, metāla un stikla virsmām. Gravēšana pieejama bez maksas u/v Stockmann iegādātiem produktiem.

 

LABĀKĀS DĀVANAS MAMMAI

Visskaistākajai un mīļākajai mammai vislabākās dāvanas sarūpē universālveikalā un Stockmann e-veikalā.

 

IEDVESMOJIES MĀMIŅDIENAS SVINĪBĀM

Skaistākais galda klājums un mammas iemīļotākie ēdieni – iedvesmojies skaistām Māmiņdienas svinībām.

 

 

 

 

ŠEFPAVĀRA LAURA ALEKSEJEVA ĪPAŠI ATLASĪTS DĀVANU GROZS MĀMIŅAI

Stockmann Delikatess nodaļā pieejami divi šefpavāra Laura Aleksejeva īpaši atlasīti Māmiņu dienas dāvanu grozi, domājot par savu mammu. Klāt Laura parakstīta kartiņa. ieprieciniet savu mammu ar īpašu delikatešu dāvanu grozu.

Cena no 40 eur.