Stockmann rudens/ziemas kolekciju modes skate

Stockmann tikko atklātajā, renovētajā  Stockmann Delikatess nodaļā norisinājās jauno rudens/ziemas kolekciju modes skate, kurā tika demonstrētas jaunā laikmeta modes tendences gan pasaulē atzītu zīmolu jaunumos, gan latviešu dizaineru piedāvājumā. Stilīgos un radošos apģērbu komplektus veidojis stilistu duets – talantīgā stiliste Sintija Selicka-Užāne un zīmola Volga Vintage dizaineris, stilists Sergejs Hatanzeiskis, bet modeļu grimu – atzītā grima māksliniece Jana Kozlovska ar komandu.

Pirmoreiz Stockmann modes skate notiek tik netradicionālā vietā – jaunatklātā Stockmann Delikatess nodaļā. Turklāt šoreiz Stockmann klientiem pazīstami un iecienīti zīmoli tiek demonstrēti kopā ar Latvijas dizaineru apģērbiem, kuri speciāli radīti Stockmann pircējiem un pieejami 3. stāvā īpašā POP-UP veikalā.

Skatē bija apskatāmas rudens/ziemas kolekcijas, ko piedāvā zīmoli Armani Exchange, Marco Bologna, Versace Jeans Couture, Karl Lagerfeld, Moschino Boutique, Tommy Hilfiger, Ralph Lauren, Coach, BOSS, Ted Baker, Furla, Trussard un daudzi citi, kā arī Latvijas dizaineru Iveta Vecmane, Anna Led, Pixie Won’t Play, Art Jam radītie apģērbi.

Modes skati veidojušie stilisti Sintija Selicka-Užāne un Sergejs Hatanzeiskis ir atzīti savas jomas profesionāļi, kas modes pasaulē darbojas jau vairākus gadus. Sintija Selicka-Užāne pirmos soļus modes pasaulē spērusi 2014. gadā, kad sāka darboties kā modele un strādāja arī ar pasaulē pazīstamiem zīmoliem. Vēlāk Sintija atklāja sevi stilistes darbā un sadarbojās gan ar GQ Russia magazine, Huawei, Kinetic Nail System, gan dažādiem Latvijas dizaineriem.

Savukārt vintāžas iedvesmotā zīmola Volga Vintage izveidotājs Sergejs Hatanzeiskis papildu sava zīmola attīstībai radījis aizraujošus projektus Riga Fashion Week, sadarbojies ar H&M, Moschino, Adidas Original, Madara Cosmetics. Sergejs ir veidojis vairākas fotosesijas, vāka un editorial stila lapas žurnāliem Pastaiga, L’Officiel, dažādiem tiešsaistes izdevumiem. Vairākkārt nominēts Latvijas Modes un Stila gada balvai.

Par skates muzikālo noformējumu rūpējās DJ Rudd, bet viesus izklaidēja šarmantā pasākuma vadītāja Kristīne Komarovska. Par viesu labo noskaņojumu gādāja Austrian Empire Navy, The Epicurean un Four Pillars, kas piedāvāja gardus ruma, viskija un džina kokteiļus, kā arī Costa Coffe ar rubīna karsto šokolādi spilgti rozā tonī. Uzkodas un gardumus nodrošināja “Stockmann Delikatess“ un Fazer.

FOTO GALERIJA – STOCKMANN RUDENS/ZIEMAS KOLEKCIJU MODES SKATE >

Pasākuma viesu vidū manīti TV personības Rūta Dvinska un Ramona Salmiņa, dizaineris un šobrīd uzņēmējs Dāvids Romans Andrejevs, pianisti Andrejs Osokins un Katrīna Gupalo, dziedātāja Marta Grigale, stilistes un žurnālu redaktores Olga Kolotova, Līga Zemture un Dace Krieviņa-Bahmane, podkāsta vadītājs un grāmatas Stils līdzautors Deniss Ševeļovs, kā arī virkne modes un dzīvesstila blogeru, vizāžistu un stila veidotāju.

FOTO GALERIJA – MODES SKATES VIESU STILS >

 

Ieskaties Modes skates  gatavošanās procesa aizkulisēs

 

Ieskats Stockmann rudens/ziemas kolekciju modes skatē