Stockman Delikatess - viss pavasara ēdienkartei!

Uzkodas – krāsainas kā pirmie taureņi

Latvijā ražotie Zeldaru dārzeņu čipsi ir tik gaisīgi, krāsaini un viegli, ka liks jums padomāt vai tiešām… tie ir čipsi? Pārsteidz savu ģimeni un ciemiņus arī ar cūku pupu uzkodu, ko ražo Pupuči. Uzkodas ir tik dažādas – kvinojas čipsi, Terra zilo kartupeļu čipsi, Koikeya japāņu kartupeļu čipsi vai pat St.Dalfour kastaņi.

Uzmundrinājumam

Diedzēti asni, pirmie ražas dārzeņi, augļi un ogas. Tiklīdz tie ir pieejami, tā uzreiz ceļo uz Stockmann augļu/dārzeņu nodaļu. Ja ar kļavu un bērzu sulām būs par maz, tad papildiniet vitamīnu krājumus ar saldētām sulām. Īpaši iesakām saldēto smitsērkšķu sulu. Nenovērtējiet par zemu arī labas olīveļļas nozīmi uzturā – pie mums atradīsiet sev tīkamāko un piemērotāko. Iesakām pamēģināt spāņu San Leandro Bio Extra Virgin olīveļļu vai grieķu Terra Creta Extra Virgin olīveļļu no Koroneiki šķirnes olīvām vai Itāļu Carapelli Organic Extra Virgin olīveļļu.

Pavasara vieglums ēdienos

Pavasari svinam ar viegliem ēdieniem – kad vēl, ja ne tagad našķoties ar vieglajiem Spring Roliem vai nedaudz asākiem Samosas trīsstūrīšiem. Piemeklējam klāt kādu interesantu mērci – varbūt klasisko Sweet Chili, bet varbūt pamēģiniet Flying Goose mango mērci vai Tkemali dzelteno plūmju mērci. Stockmann mērču izvēle aicina ekperimentēt!

No Grieķu mīklas – Filo vai Kataifi, var pagatavot ļoti vieglu desertu, kas būs lielisks papildinājums vieglai pavasara ēdienkartei. Un, ja vēl klāt būs Skrīveru izcilais paniņu saldējums…

Pa stipro

Pavasara ceļojumā uz mežu, upi, ezeru vai jūru paņem līdzi Stockmann gatavotās sviestmaizes, piemēram – pilngraudu sendviču ar tunci vai bocatta ar mozzarellas sieru un tomātiem. Ja ceļojums paredzēts ilgāks, tad noderēs pie mums ļoti plašā izvēlē nopērkamie proteīna batoniņi vai spēcinoši proteīna dzērieni. Neaizmirstam arī par pavisam klasiskām lietām – labu rupjmaizi ar speķi vai speķa smēriņu.

Dāvana no sirds

Gribas kādu pārsteigt ar ko mīļu un skaistu, un arī noderīgu? Paskaties uz daudzveidīgajām tējām Stockmann plauktā. Krāšņās Ahmad tējas iepriecinās klasisko vērtību piekritējus, izsmalcinātās Dammann tējas novērtēs ēdienu baudītāji. Varbūt pienācis laiks pamēģinat izcilu zaļo Matcha tēju? Stockmann tējas nodaļas izvēle jūs pārsteigs.

Mājas mīlulim

Stockmann dzīvnieku barības nodaļā ir jaunums, kas iepriecinās jūsu mājas mīluli. Lieliskas uzkodas Prima Dog – gardumiņi suņiem trenēšanai vai lutināšanai un laba barība kaķiem no Prima cat.

Tiekamies Stockmann pārtikas nodaļā!