Solījums, kas piepildās

Jaunu gadu vēlamies sākt ar tīru telpu, vidi un prātu, lai varētu pakāpeniski veidot labākus ieradumus labākai dzīvei. Mēs apsolām šogad būt aktīvāki, vairāk nodarboties ar sportu, veselīgāk ēst, pavadīt vairāk laika kopā ar ģimeni, iepirkties apdomīgi, rūpēties par dabu, agrāk iet gulēt, mazāk laika pavadīt viedierīcēs, vairāk lasīt grāmatas, būt pozitīvā noskaņojumā, iemācīties ko jaunu, piepildīt lielākus vai mazākus mērķus.

Gadiem ejot, Stockmann ir guvis daudz ļoti uzticamu klientu un lielisku darbinieku kolektīvu, un tieši klienti un darbinieki ir mūsu iedvesmas avots labākam nākamajam gadam. Esam pārliecināti, ka mūs vieno kopīgas vērtības – atbildība pret sevi un apkārtējiem, rūpes par dabu, vēlme izzināt un attīstīties.

2021. gadu sākot, aicinājām Stockmann darbiniekus dalīties ar saviem solījumiem sev – ko apņemamies, kas mums ir svarīgs, ko vēlamies piepildīt vai sasniegt. Esam pārliecināti, ka mūsu idejas var iedvesmot jūs, lai spertu mazākus vai lielākus soļus sevis attīstībai.

Iedvesmojieties no mums!

#mūsustockmann