Semarah Hotels īpašie piedāvājumi

Tikai Stockmann Pastāvīgajiem Klientiem Skaistuma Dienu ietvaros (7.-17.11.2019.) pieejamas Semarah Hotels SPA procedūras par īpašām cenām. Piedāvājumus iespējams izmantot līdz 31.01.2020. uzrādot Semarah Hotels atlaižu kuponus.

Hedonic SPA

 • Ekskluzīvo pērļu procedūra 90min – cena 84€, standarta cena 105€
  Melno pērļu procedūra mitrina ādu, atjauno nogurušas ādas elastību un tvirtumu. Procedūra ir bagātināta ar zemūdens pasaules minerāliem un vērtīgajiem sāļiem, kā arī varavīksnes pērļu perlamutra mirdzumu, kas piedos ādai vienmērīgu toni un sniegs izteikti koptu ādas izskatu. Procedūrā iekļauts ķermeņa pīlings un visa ķermeņa masāža ar pērļu losjonu.

 • Moss Face & Body Wellness 90min – cena 92€, standarta cena 115€
  Fiziskai, garīgai un emocionālai labsajūtai. Rituāls sākas ar elpošanas vingrinājumu, mazinot trauksmi un stresu un vienlaikus dabiski piepildot ķermeni ar enerģiju. Seja tiek maigi attīrīta un barota ar ādas elastību uzlabojošu eļļu. Ar refleksoloģijas stila paņēmienu tiek veicināta asins cirkulācija. Procedūras noslēgumā seja tiek pārklāta ar organisko Īrijas kūdras masku ādas pasargāšanai no brīvo radikāļu ietekmes.

 • Lavandas aroma masāža 60min – cena 72€, standarta cena 90€
  Lavanda mazinās sāpes muskuļos un atslābinās stresa savilktās muskuļu grupas, mazinot spriedzi un sāpes. Šī masāža sniegs miera, līdzsvara un siltuma sajūtu.
   

SPA & Wellness centrs Lielupe

 • SPAmānijas abonements 130€, standarta cena 137€
  Iekļauts: 7 sāls istabas apmeklējumi, 3 SPA procedūras (klasiskā masāža, apkakles zonas masāža, muguras masāža), Wellness centra un trenažieru zāles neierobežots apmeklējums.
 • Baltijas zelts 130 min 70€, standarta cena 83€
  Relaksējoša kosmētiskā terapija ķermeņa un dvēseles harmonijai. Lieliski novērš nogurumu un saspringumu. Attīra un baro ādu piešķirot tai zeltainu mirdzumu. Iekļauts: pīlings, ietīšana ar zeltu, masāža ar zelta losjonu, sāls istabas apmeklējums.

 • Aroma masāža 60 min 45€, standarta cena 52€. Ar aromātiskām eļļām: lavanda, apelsīns, piparmētra. Ar dabīgiem materiāliem: šokolāde, medus, pērles.