Tavi sapņu Ziemassvētki

TAVI SAPŅU ZIEMASSVĒTKI

Varbūt tie ir mierīgi un laiski, kad gribas kārtīgi izgulēties, visu dienu pavadīt pidžamā un baudīt gardu šokolādi. Doties uz kino un noskatīties šī gada labāko Ziemassvētku filmu vai mesties lielajā svētku iepirkšanās tūrē un no sirds to izbaudīt? Vai varbūt tas ir laiks piepildīts izsmalcinātām un stilīgām ballītēm?

Kādam citam sapņu Ziemassvētki ir laiks ar ģimeni un mielošanās ar svētku maltīti pie lielā ģimenes galda. Kādam citam – no sirds pievērsties dekorēšanai un izrotāt māju Ziemassvētku noskaņās. Vai varbūt  baudīt gada nogales romantiku tikai diviem vien?

Lai kāda arī būtu tava izvēlē, tie būs tavi sapņu Ziemassvētki un mēs no sirds vēlētos īstenot šo sapni ar tevi – sapošot tevi tavam svētku uznācienam, uzklājot skaistāko svētku galdu un pagatavojot gardāko svētku maltīti.

 

IEDVESMOJIES

ĢIMENISKIEM, TRADICIONĀLIEM, IZSMALCINĀTIEM vai STILĪGIEM Ziemassvētkiem!

 

STARO SVĒTKU TĒRPĀ

Tumšā laika iestāšanās ir īstais brīdis uzvilkt mirdzošu kleitu un ļaut savai personībai starot. Izveidot perfektu Ziemassvētku ballītes tēlu ir pavisam vienkārši – ļaujoties Stockmann modes un skaistuma burvju maģijai. Stockmann stiliste Anastasija Paškēviča piemeklēt tev ideālu tērpu, bet mūsu skaistuma mākslinieces parūpēsies par makeup.

 

DĀVINI PRIEKU

Atrodi ideālo dāvanu, lai tā būtu mājīga pidžama, silta šalle, jaunākais aromāts, gaumīgi interjera priekšmeti vai īpaši atlasītu gardumu grozs. Tavu Stockmann iegādāto dāvanu iesaiņosim bez maksas universālveikala klientu nodaļā 4. stāvā.

Pat tad, ja vēl nezini, kas ir šī ideālā dāvana – Stockmann dāvanu karte, ļaus saņēmējam pašam izlemt, ko viņš vēlas saņemt svētkos.