Sadarbības partneru piedāvājumi februārī

1.-28.02.

Esot Stockmann Pastāvīgais Klients, saņemsiet arī dažādus piedāvājumus no mūsu sadarbības partneriem, kā arī 

Stockmann veikalos Euronics, XS Rotaļlietas, Laiks, Zvaigzne ABC, optikas salonā Optika Metropole, Wood Religion barbershop, Monokel, kā arī kafejnīcās Costa Coffee un Chat.
Aktuālie piedāvājumi norādīti zemāk:

PARTNERU PIEDĀVĀJUMI

MĒBEĻU SALONS KATE

Ja esat mājas mēbeļu, biroja mēbeļu vai aizkaru meklējumos, tad jaunais Kates mēbeļu salons ir īstā vieta, kur iegriezties. Salona mājīgajā atmosfērā Kates dizaineri Jums vienmēr atradīs piemērotākās mēbeles un aizkarus. Mēs esam pārliecināti, ka starp skandināvu, itāļu un arī citu Eiropas valstu spēcīgajiem zīmoliem, kā arī Kates radītajiem produktiem var piemeklēt vislabākos risinājumus Jūsu telpām. Gaidīsim ciemos!

Katru mēnesi īpašais Kates piedāvājums tikai Stockmann Pastāvīgajiem Klientiem.

Februārī – Dīvānam “Stupore C027” 15 % atlaide

Čiekurkalna 1. līnija 6, Rīga 
tel.: +371 67546727, 
info@kate.lv, 
www.kate.lv

 

ZOBĀRSTNIECĪBAS KLĪNIKA CONCORDIA

Klīnika nodrošina pilnu pakalpojumu klāstu, sākot no diagnostikas un beidzot ar žilbinoša smaida atgriešanu Jūsu dzīvē. Esam vienīgā privātā ortodontijas (zobu taisnošanas un sakodiena korekcijas) klīnika Latvijā, kuras ārstēšanas pamatā ir jaunākās paaudzes tehnoloģijas un ārstēšanas metodes.

Stockmann Pastāvīgajiem Klientiem īpašas atlaides 2018.gadā:

  • Mutes dobuma higiēna ar 10% atlaidi;
  • Bērniem līdz 16 gadiem apmeklējot zobārstu un veicot kādu procedūru, bezmaksas zobu pārklāšana ar fluora gēlu, kas pasargā zobus no bojājumiem;
  • Zobu taisnošana izmantojot jaunākās paaudzes sistēmas Invisalign caurspīdīgās kapes ar 10% atlaidi.

Lācplēša iela 27/2, 1. stāvs, Rīga
tālr.: +371 26252539
concordiaclinic@concordiaclinic.lv
www.concordiaclinic.lv

 

COSTA COFFEE

Costa Coffee – mājvieta izcilai kafijai! u/v Stockmann 1. stāvā mīt itāļu kafijas tradīcijas un Londonas šarms. Vieta, kur uzlādēt sevi ar patiesi labu un gardu kafiju ikdienas skrējienā vai arī atpūsties no pilsētas nerimstošās kņadas.

Februārī Stockmann Pastāvīgajiem Klientiem jaunā kokosriekstu un vaniļas Latte ar 10% atlaidi, jebkurš izmērs.

13. janvāra iela 8, Rīga
Tālrunis: +371 67221491
E-pasts: info@costa.lv
www.costa.lv

 

DR. LŪKINA ACU KLĪNIKA

Tiem, kam rūp savas dzīves kvalitāte,

jau no 2003.g. Dr. Lūkina acu klīnikā piedāvā veikt saudzīgākās redzes lāzerkorekcijas operācijas, izmantojot mūsdienīgākās tehnoloģijas.

Īpašais piedāvājums Stockmann Pastāvīgajiem Klientiem 2018.gadā:
-7% redzes korekcijas operācijai.

  • Tikai februārī – SMART LASIK redzes korekcijas operācija par 1350,-* (no 1550,-)
  • Tikai februārī – pirms operācijas izmeklēšana par 19,- (60,- vietā)

Nepalaid garām!

*Stockmann Pastāvīgo Klientu 7% atlaide redzes korekcijas operācijai, nesummējas ar februāra piedāvājumu

Marijas iela 13 k-1, Rīga,
tālr.: +371 67 288 180
info@acuklinika.lv
www.acuklinika.lv

 

FAZENDA BAZĀRS

Fazenda ir restorānu tīkls, kas balstīts labās tradīcijās, cik iespējams, izmanto vietējos produktus, piedāvā klientiem garšīgu ēdienu, lieliskus vīnus, vietējās tējas, pašceptu maizi un konditorejas izstrādājumus tikai no dabiskiem produktiem.

Februārī Fazenda piedāvājums Stockmann Pastāvīgajiem Klientiem – krāsnī cepta strauta forele, pasniegta ar svaigu dārzeņu – lapu salātiem, balzamiko karameli un cieto sieru 8,72 € (pamatcena 10,90 €)

Baznīcas iela 14 un Nometņu iela 7, Rīga
Vidzemes šoseja 14, Sigulda
tālr.: +371 25613173
info@fazenda.lv
www.fazenda.lv

 

CHAT CAFÉ • RESTAURANT

Kafejnīca-restorāns Chat ir vieta u/v Stockmann 4. stāvā, kur satiekas garšas, cilvēki, domas, vārdi, skatieni un vienmēr mājo arī tikšanās prieks. Viss, ko sastapsiet Chat, kalpos, lai tikšanās būtu izdevusies, jebkurā laikā, jebkuram viesu skaitam, jebkādam apmeklējuma mērķim.

Darba dienās no plkst. 11:45 līdz 15:00 aktuāls daudzveidīgs dienas piedāvājums.

Katru mēnesi garšīgs un īpašs piedāvājums Stockmann Pastāvīgajiem Klientiem.

Februārī, pasūtot jebkuru pastu, smiltsērkšķu krēmu ar vaniļas mērci Stockmann Pastāvīgie Klienti saņems par brīvu.

13. janvāra iela 8, Rīga
tālr.: +371 25729739
stockmann.riga@chat.restaurant
www.chat.restaurant

 

ZVAIGZNE ABC

Mājīgā, bet plašā Zvaigznes grāmatnīca u/v Stockmann ir vieta, kur draudzīgā gaisotnē izpētīt grāmatu, galda spēļu un kancelejas jaunumus, vieta, kur iedvesmoties brīnišķīgām dāvanām un atrast intriģējošāko savam lasīt priekam. Te dzimst asprātīgas idejas un sastopas domubiedri.

Piedāvājums Stockmann Pastāvīgajiem Klientiem februārī:

Rozija Hora “Saskaitīšana un atņemšana. Darbojies ar prieku”  5,59 (pamatcena 6,99)

Dons Migels Ruiss “Mīlestības meistars”  7,18 € (pamatcena 8,98 €)

13. janvāra iela 8, Rīga
tālr. 25 639 966
veikals.stockmann@zvaigzne.lv
www.zvaigzne.lv

 

EKLĒRU DARBNĪCA RAUNAS DĀRZS

Vēlaties iepriecināt sevi vai savus mīļos ar mājās gatavotiem eklēriem? Jūs to variet! Piesakieties meistarklasei un, iespējams, jaunās prasmes vēl ilgi priecēs jūsu mīļos un jūs, kad mājās gatavoti eklēri būs jūsu turpmāko svētku neatņemama tradīcija!

Eklēru darbnīca piedāvā iemācīties izcept un pagatavot eklēru no A-Z.  Meistarklases laikā katrs dalībnieks apgūst eklēru pagatavošanas tehniku, sagatavos pildījumus un izdekorēs pats pēc savas gaumes. Mājās būs iespēja doties ar pilnu kasti paštaisītiem eklēriem, recepti un labu garastāvokli.

Meistarklases cena Stockmann Pastāvīgajiem Klientiem ar 20% atlaidi.

K.Ulmaņa gatve 114A, Rīga
tālr.: +371 23275400
raunasdarzs@raunasdarzs.info

 

PANORAMA RESTAURANT
VIESNĪCĀ RADISSON BLU DAUGAVA HOTEL

No restorāna „Panorāma” paveras neatkārtojams skats uz Vecrīgu un mūsu likteņupi Daugavu. Pašā rīta agrumā, vērojot saullēktu, varat nesteidzīgi baudīt plašo brokastu bufeti. Pusdienās un vakariņās piedāvājam starptautisko a la carte ēdienkarti, neaizmirstot arī vietējos produktus un garšu, ko papildinām ar restorāna īpašajiem piedāvājumiem. Stockmann Pastāvīgajiem Klientiem uzrādot savu Pastāvīgā Klienta karti, saņem:

  • 10% atlaidi čekam virs EUR 20.00, ieskaitot alkoholiskos dzērienus
  • 20% atlaidi čekam virs EUR 50.00, ieskaitot alkoholiskos dzērienus
  • bezmaksas autostāvvietu uzrādot restorāna čeku

Kuģu iela 24, LV-1048, Rīga
tālr.: +371 6706 1111
info@panorama-restaurant.lv
www.panorama-restaurant.lv

 

VIESNĪCA LIELUPE BY SEMARAH HOTELS

Simtgadīgu priežu ieskautajā un jūras tuvuma aplaimotajā viesnīcā Lielupe viss ir vienuviet – restorāns, SPA un sāls istaba, Wellness centrs ar plašu baseinu un Kids Club ar interesantām aktivitātēm bērniem.

Stockmann Pastāvīgajiem Klientiem dāvanā dziedinošās haloterapijas 45 min seansa apmeklējums, ja tiek izmantots kāds no šiem pakalpojumiem:

  • Izmitināšana jebkuras klases numurā
  • Jebkura SPA procedūra

Bulduru prospekts 64/68, Jūrmala

Numuru rezervācija tālr.: +371 66119339, reservations@semarahhotels.com
SPA & Wellness tālr.: +371 67753306, wellness@semarahhotels.com
www.semarahhotels.com/lielupe

 

RIGA BY CANAL

Riga by Canal piedāvā braucienus ar kuģīšiem, kas ir viena no TOP 5 lietām ko iesakām darīt Rīgā siltās sezonas laikā – no aprīļa līdz novembrim.

Ja vēlaties apskatīt Rīgas vēsturisko centru slīdot pa Pilsētas kanāla ūdeņiem un ieraudzīt pilsētu no Daugavas- izmantojiet iespēju doties braucienā ar kādu no četriem Riga by Canal kuģīšiem.

Kuģīšiem ir īpašs, senlaicīgs dizains. Vecākais no tiem “Darling” ir 100 gadus vecs, savukārt pārējie trīs – “Maria”, “Rebeka” un “Laima – ir būvēti kā tā kopijas, videi draudzīgi jo darbojas ar elektromotoriem nepiesārņojot mūsu pilsētu. Kuģu īpašais dizains un rāmā gaita Rīgas kanāla ūdeņos ļaus iepazīt pilsētas populārākās apskates vietas

Riga by Canal kuģīši atiet no Bastejkalna piestātnes, kas atrodas 100 m no Brīvības pieminekļa.

Stockmann Pastāvīgajiem Klientiem īpaša cena brauciena biļetei.

tālr.: +371 25911523 (darba dienās 9:30-17:30)
info@rigabycanal.lv

 

KINO CITADELE

Stockmann Pastāvīgajiem Klientiem ir iespēja izmantot savu Pastāvīga Klienta karti (izņemot Stockamnn MasterCard), lai saņemtu visas Kino Citadele Kino kluba priekšrocības. Pastāvīgie Klienti var izmantot savu lojalitātes karti, pirms tam to piesaistot savam reģistrētajam profilam jebkurā no kinoteātra pārdošanas vietām – kasēs, kafejnīcās POPHouse, Star Cafe, Hot’n Fresh un jumta bārā Vertigo.

Kino kluba biedri saņem cenu atlaides un bonusus Kino Citadele atbilstoši savam statusam Kino klubā. Darba dienās kinoteātris atvērts no plkst. 11:00 un tiek slēgts 15 minūtes pēc pēdējā seansa sākuma.

13.janvāra iela 8, Rīga
kino@forumcinemas.lv
www.forumcinemas.lv

 

ZIEDU SALONS AMANDUS

Ziedu tirgotavas “Amandus” – 8 veikalu tīkls Rīgā. Stockmann telpās esam jau piekto gadu, ziedu nozarē jau 20 gadus. Stockmann klientiem piedāvājam ziedus, kas sniedz prieku, piešķir krāsas un noskaņu notikumiem, rada sajūtas visiem dzīves gadījumiem. Pie mums vienmēr atradīsiet ziedus, pušķus, kompozīcijas, ziedošos podiņus, citronu un mandarīnu kociņus, orhidejas, kaktusus, kā arī sezonas ziedus un dekorus visiem gada svētkiem – no Ziemassvētkiem līdz Līgo. Radām svētku noskaņu pasākumu, telpu, galdu, arī kāzu un skatuvju noformējumos. Atrodamies Stockmann veikala 1.stāvā, veicam arī ziedu un pušķu piegādes.

Katru mēnesi īpašs piedāvājums Stockmann Pastāvīgajiem Klientiem.

Februārī – Rožu podiņš 4,- € (5,- €)

13.janvāra iela 8, Rīga
tālr.: +371 67220656

 

EUROAPTIEKA

Piedāvājot labu farmaceitisko aprūpi un ar to saistītos pakalpojumus, “Euroaptieka” palīdz līdzcilvēkiem būt veseliem un justies labi. “Euroaptiekā” līdzās aptieku tradicionālajam preču klāstam pieejamas

arī veselību un skaistumu veicinošas preces – uztura bagātinātāji, higiēnas preces un plašs īpaši kvalitatīvas kosmētikas klāstam.

“Euroaptiekas” mērķis ir palīdzēt vairot labo, nevis tikai cīnīties ar slikto, tāpēc ir radīta veselības kustība  “Sveiks lai dzīvo!”, kas rūpējas par Tavu skaistumu, labsajūtu un dzīvesprieku. Kustība “Sveiks lai dzīvo!” ar “Euroaptiekas” farmaceitu zināšanām un īpašajiem piedāvājumiem padara rūpes par sevi pašsaprotamas.

“Euroaptieka” ir viens no lielākajiem aptieku tīkliem Latvijā ar 52 šī zīmola aptiekām 27 apdzīvotās vietās visā Latvijā. Tajā strādā gandrīz 500 cilvēku.

“Euroaptiekas” zīmols pieder uzņēmumam “Euroapotheca”, kam kopumā ir vairāk nekā 400 aptieku Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Polijā un Ukrainā. “Euroaptieka” Latvijā darbojas kopš 2001. gada.

Stockmann Pastāvīgajiem Klientiem 20% atlaide visam*, veicot pirkumu virs 15 EUR.

*Piedāvājums neattiecas uz akcijas precēm, medikamentiem un kompensējamām medicīnas ierīcēm, mākslīgajiem maisījumiem zīdaiņiem un dāvanu kartēm, un šīs preces netiek iekļautas kopējā pirkuma summā.

info@euroaptieka.lv
www.euroaptieka.lv

 

LAIKS

Viens no vislielākajiem pulksteņu un juvelierizstrādājumu salonveikaliem “Laiks” tīklā. Piedāvā visaugstāko kvalitāti un top pasaules pulksteņu zīmolus, juvelierizstrādājumus un ekskluzīvus aksesuārus. Frederique Constant,  Maurice Lacroix, Louis Erard, Gucci, S.T.Dupont, GF Ferre, Chimento, Balmain, Calvin Klein, Candino, G-Shock, Casio u.c zīmolus.

Katru mēnesi īpašais piedāvājums Stockmann Pastāvīgajiem Klientiem.

13.janvāra iela 8, Rīga
tālr.: +371 67 399 168
laiks@laikswatches.lv
www.laikswatches.lv

 

OPTIKA METROPOLE

Optikas salons Metropole – Briļļu ietvari un saulesbrilles no Milānas, Parīzes, Ņujorkas cēliem augstās modes namiem pretnostatā Skandināvijas, Japānas, Vācijas specializētu dizaineru radītiem briļļu rāmjiem – gluži vai mākslas darbiem. Optikas salons, kas radīts patiesiem briļļu modes cienītājiem.

Punktu uz “i” pieliek salona piedāvātās visprecīzākās optiskās Zeiss briļļu lēcas.

Katru mēnesi, Stockmann Pastāvīgie Klienti saņem atlaides līdz 20% dažādiem piedāvājumiem.

Manaslecas.lv #Stockmann – īpaši radīta vieta kontaktlēcu lietotājiem. Te acis tiks aprūpētas īpaši, jo vienuviet ir pieejams plašākais kontaktlēcu piedāvājums.

Ja vēlies pievienoties īpašajiem no Manaslecas.lv un esi Stockmann Pastāvīgais Klients, uzrādot karti, katru mēnesi dāvāsim pārsteigumu.

13.janvāra iela 8, Rīga
tālr.: +317 27761979
stockmann@optikametropole.lv 
www.manaslecas.lv

 

XS ROTAĻLIETAS

Veikals XS Rotaļlietas piedāvā plašu rotaļlietu klāstu visai ģimenei. Jaunākās, populārākas rotaļlietas, galda spēles un iemīļoto pasaku, multiplikāciju filmu varoņu rotaļlietas. Labāko un kvalitatīvāko rotaļlietu klāstu no plaši pazīstamiem ražotājiem var iegādāties u/v Stockmann 4.stāvā.

Īpaši piedāvājumi Stockmann Pastāvīgajiem Klientiem katru mēnesi Stockmann Patstāvīgo Klientu katalogā.

13.janvāra iela 8, Rīga
tālr.: +371 67 791 190
anvol@anvol.lv
www.anvol.lv

 

EURONICS

Elektronikas un sadzīves tehnikas preces no Euronics atradīsiet u/v Stockmann 4. stāvā. Euronics veikalā jūs vienmēr sagaidīs prasmīgi un zinoši speciālisti, kuri sniegs konsultāciju un palīdzēs izvelēties vispiemērotāko elektrotehniku mājai, darbam vai izklaidei.

Katru mēnesi Euronics veikalā Stockmann Pastāvīgajiem Klientiem preces ar atlaidi līdz 20%.

13.janvāra iela 8, Rīga
tālr.: +371 27317222
Stockmann.riga@euronics.lv
www.euronics.lv