Plāno, lai atpūstos!

VĒRTĪGA IESPĒJA!
Tikai no 1. līdz 19. augustam, par ikvienu pirkumu modes, mājas un kosmētikas preču nodaļās un pārtikas nodaļā par pirkumu virs 20 €, saņemiet 5 € dāvanu nākamajam pirkumam modes, mājas vai kosmētikas preču nodaļā.

Tas būs brīnišķīgs iegansts nokomplektēt savu garderobi līdz pēdējam sīkumam. Pērkot bikses, piemeklējiet kreklu. Un izvēloties pūderkrēmu, palutiniet sevi ar jaunu skropstu tušu.

Informējam, ka kuponu ”5 € dāvana nākamajam pirkumam” nevar izmantot norēķinoties par HUGO BOSS precēm.

PLĀNO, LAI ATPŪSTOS!

Vasara skrien vēja spārniem, un augusts ir īstais brīdis, kad to vēl izbaudīt no visas sirds. Ja atvaļinājums vēl tikai priekšā, iesakām to rūpīgi saplānot, lai paspētu visu, kas padomā.
Savukārt, ja laiskošanās jau aiz muguras, plānošana kļūst vēl nozīmigāka, – kaut vai tāpēc, lai nezaudētu vērtīgo laiku mazsvarīgos sīkumos.
Tieši tā aicinām darīt! Ņem plānotāju un ar sarkanu tinti iezīmē datumus, kad mērķtiecīgi pievērsīsies darbiem, kas nu jau kļūst neatliekami, – sagatavoties aktīvajam cēlienam birojā, ieviest jaunus akcentus lietišķajā garderobē, parūpēties, lai bērniem būtu viss vajadzīgais skolai, bet būtiskākais – pabūt vēl urpmākajos pasākumos, kas sit augstu vilni sit arī augustā, un paballēties draugu lokā.

AUGUSTĀ PLĀNOSIM AR BLOGA SEEK THE SIMPLE AUTORIEM
LAURU UN ANDI ARNICĀNIEM

1) Ēdienreižu plānošanas pamatprincipi

  • 15. augusts plkst. 18.00
  • Lekcijas garums ir 1.5h, kas ietver arī jautājumu/diskusiju sadaļu
  • Lekciju vadīs Laura vai es
  • Lekcijas apraksts: “Ēdiens ir liela daļa no mūsu dzīves, un vairums no mums pavada diezgan daudz laika plānojot, gatavojot un ēdot to. Gudri saplānojot gan iepirkšanos, gan ēdienu gatavošanu, var ietaupīt mums tik ļoti svarīgos resursus – laiku, naudu un enerģiju. Plānot savu ēdienkarti nebūt nenozīmē dzīvot vienmuļā rutīnā, bet tieši otrādi – baudīt vairāk miera ikdienā. Šajā lekcijā stāstām par ēdienreižu plānošanas pamatprincipiem, dalāmies pieredzē un ieteikumos, kā to izdarīt veiksmīgāk un bez aizķeršanās. Pēc  lekcijas vienmēr atvēlam laiku jautājumiem un diskusijām, kur atbildam uz konkrētām bažām vai kopā radām praktiskus risinājumus problēmām.

2) Lekcija par Kapsulas garderobi

  • 30. augusts plkst. 18.00
  • Lekcijas garums ir 1.5h, kas ietver arī jautājumu/diskusiju sadaļu
  • Pēc lekcijas katra dalībniece saņem pdf špikeri, lai, ķeroties klāt darīšanai, nekas neaizmirstas.
  • Lekciju vadīs Laura
  • Lekcijas apraksts: “Kapsulas garderobes princips paliek arvien populārāks, jo cilvēki ir saguruši nepārtraukti iepirkties un skriet līdzi mainīgajiem trendiem. Tā ir garderobe, kas sastāv no maz apģērba gabaliem, kuri savā starpā tik labi kombinējas, ka vairāk nebūs jāuztraucas par dienām, kad skapis pilns, bet nav ko vilkt mugurā. Šajā lekcijā stāstām par to, kas tad šī kapsulas garderobe ir, kāpēc tā ir tik vērtīga  mainīgajā mūsdienu pasaulē un kā pie tās tikt. Tāpat kā visas pārējās lekcijas, arī šajā lielāks uzsvars tiek likts uz praktiskiem risinājumiem, kuriem var ķerties klāt kaut nākamajā dienā.