PIEDĀVĀJUMI PASTĀVĪGAJIEM KLIENTIEM JŪLIJĀ

Arī jūlijā turpinām #svinētvasaru, laikā, kad vasara ir pilnbriedā un lutina mūs ar dzīves baudīšanu un atvaļinājumiem, mēs lutinām ar īpaši izmeklētiem Pastāvīgo Klientu piedāvājumiem. Sākot no košām kleitām un somām, dažādu krāsu polokrekliem, beidzot ar romantisku gultasveļu un elegantiem traukiem lietošanai mājās vai līdzņemšanai – to visu var jūlijā iegādāties ar Pastāvīgā Klienta atlaidi -20%! Iegādājies u/v Stockmann  vai pasūti uz mājām izmantojot pakalpojumu “Pasūti no veikala”. Vairāk informācija par pasūtīšanas iespējām šeit.

SIEVIEŠU, VĪRIEŠU UN BĒRNU MODE

 

 

 

MĀJAS PRECES

PARTNERU PIEDĀVĀJUMI

STOCKMANN pastāvīgā klienta kartes īpašniekiem 15% atlaide uz pasaules līmeņa starptautiskā orķestra festivāla RĪGA JŪRMALA koncertiem!

Šī gada vasarā Latvijā notiks jauns pasaules līmeņa simfonisko orķestru festivāls “RĪGA JŪRMALA”, kura ietvaros Latvijā muzicēs tādi orķestri un pasaulslaveni diriģenti kā Bavārijas Radio simfoniskais orķestris un Suzzana Melki, Izraēlas filharmoniskais orķestris un Zubins Meta, Londonas simfoniskais orķestris un Džanandrea Nozeda, Krievijas Nacionālais orķestris un Mihails Pļetņovs, kā arī daudzi izcili izpildītājmākslinieki, kas Latvijā un Baltijas reģionā muzicēs pirmo reizi.

Festivāla atklāšanas sezona aptvers četras nedēļas nogales, sākot no 19.jūlija līdz 1.septembrim, koncertiem norisinoties Latvijas Nacionālajā operā, Dzintaru koncertzālē un Lielajā ģildē.

RĪGA JŪRMALA festivāls piedāvā STOCKMANN īpašās kartes klientiem 15% atlaidi uz visiem festivāla koncertiem:

Kods iepērkoties www.bilesuparadize.lv vai “Biļešu paradīzes” kasēs: #RJMFSTOCKMANN

Festivāla programma un vairāk informācijas par festivāla norisi: www.riga-jurmala.com

*Atlaides nesummējas ar citām atlaidēm. Piedāvājums spēkā kamēr pieejamas biļetes.