Pastāvīgo Klientu iepirkšanās diena

Aicinām uz Pastāvīgo Klientu dienām 17.-18.05.
20% atlaide sieviešu, vīriešu, bērnu apģērbiem, apaviem, aksesuāriem, mājas precēm.

Mēs svinam kopā ar mūsu uzticamajiem Pastāvīgajiem Klientiem, kad universālveikalā Stockmann būs iespējams nodoties patīkamajam – iepirkties un saņemt atlaides, iegūt dāvanas, Stockmann Pastāvīgo Klientu priekšrocības un izbaudīt aktivitātes kosmētikas nodaļā. Cienāsim pircējus ar dzirkstošo vīnu un lielisku iepirkšanās atmosfēru radīs dīdžeji Kristīne Komarovska un Artis Volfs.

 

Modes un mājas preču nodaļās -20%

17. un 18.05. piedāvājam mūsu Pastāvīgajiem Klientiem -20% atlaidi modes un mājas preču nodaļās. Tāpēc tas ir labākais laiks, lai papildinātu savu garderobi un iepriecinātu savas mājas ar precēm no labākajiem zīmoliem – Hugo Boss, Emporio Armani, Ted Baker London, Tommy Hilfiger, Furla, Michael Michael Kors, Villeroy & Boch, Joutsen, Pip Studio, Joseph Joseph, Iitala un daudzi citi.

Tikai Pastāvīgo Klientu dienās mūsu klientus sveic arī mūsu draugi ar atlaidēm un piedāvājumiem:

 • HUGO BOSS zīmolam -20%
 • SILDARE JEWELERY pop-up veikalā visām rotām -20%
 • XS ROTAĻLIETAS precēm -20%
 • ZVAIGZNE ABC visam -20%
 • OPTIKA METROPOLE briļļu ietvariem un saulesbrillēm -20%
 • GREEN CLEAN apģērbu tīrītavas pakalpojumiem -20%
 • SAMSONITE visām precēm -20%
 • LAIKS -20% atlaide atsevišķām precēm (zīmolu Alfex, Movado, Roamer, Candino pulksteņiem, ST.Dupont somām, Paul Hewitt bižutērijai (izņemot aproces), zelta juvelierizstrādājumiem, zelta juvelierizstrādājumiem ar dimantiem
 • SUSHI TAKE pirkumiem virs 16 EUR dāvanā – Yakitori, gardu Japāņu vistas uzkoda
 • COSTA COFFEE augļu smūtijam Sweet Melody īpaša cena – tikai 2,80 EUR
 • CHAT pasūtot Wok ar zemesriekstiem un šitaki sēnēm, banānu, spinātu un griķu kokteilis – par pus cenu.

Atlaides nesummējas. Piedāvājums spēkā Stockmann Pastāvīgajiem Klientiem. Piedāvājums neattiecas uz zīmoliem Smeg, Dyson, Canada Goose.

 

Dāvana par pirkumu

Par pirkumu virs 150 EUR saņem dāvanā divas kino biļetes uz īpašo Stockmann Pastāvīgo Klientu filmas ROCKETMAN seansu 23.05. plkst. 19:00 kinoteātrī Kino Citadele. Lai saņemtu kino karti, uzrādi 17. – 18.05. pirkuma čeku par summu virs 150 EUR Pastāvīgo Klientu nodaļā universālveikala 4. stāvā. Piedāvājums ierobežotā daudzumā

Par pirkumu cienāsim universālveikala apmeklētājus ar dzirkstošo vīnu. Lai izbaudītu atvēsināta dzirkstošā vīna glāzi, dodies uz universālveikala mājas preču nodaļu 4. stāvā.

Par pirkumu virs 50 EUR sieviešu apakšveļas nodaļā un mājas preču nodaļā, pērkot mājas tekstilu,  saņem dāvanu – aromātisko lavandas maisiņu.

 

Aktivitātes kosmētiks nodaļā

 BOBBI BROWN pavasara kolekcijas prezentācija un bezmaksas ekspress make-up pie make-up speciālistes Viktorijas Kuļšas no 14. – 18.05. plkst. 15:00 – 18:00. Pierakstīties uz make-up iespējams Stockmann Pastāvīgo Klientu nodaļā universālveikala 4. stāvā vai pa tālruni +371 67071222.

Zīmola SENSAI produkcijai -20% atlaide un dāvana pie pirkuma – ādas kopšana ar acu zonas ekspress procedūru vai jaunā MMT konsultācija ar aplikāciju. Ikviens klients tiks aicināts uz ādas pamēģināt MMT efektu un paša acīm ieraudzīt asins cirkulācijas uzlabošanos. Piedāvājums spēkā no 17. – 18.05.

Bezmaksas nagu lakošana ar zīmola KINETICS kolekcijas Recconect nagu lakām 18.05. plkst. 11:00 – 15:00.

 

Aktivitātes pārtikas nodaļā

 

Neaizmirsti izmatot priekšrocības Pastāvīgajiem Klientiem

Stilista konsultācijas bez maksas

Stila konsultante Anastasija Paškēviča palīdzēs jums atrast un izvēlēties vispiemērotāko apģērbu, apavus un aksesuārus atbilstoši ikvienai dzīves situācijai un jaunākajām modes tendencēm. Pierakstīties uz konsultāciju iespējams, zvanot uz Pastāvīgo Klientu nodaļu pa tālruni +371 67071222 vai stila konsultantei pa tālruni +371 67071369.

Bezmaksas kafija vai saldējums par pirkumu virs 100 EUR

Par pirkumu virs 100 EUR saņem dāvanu – kafiju vai saldējumu Take Away kasē universālveikala pārtikas nodaļā.

 Bezmaksas kupons taksometra braucienam no universālveikala

Iepirkšanās dienā iespējams saņemt taksometra kuponu bezmaksas braucienam no universālveikala ar Red Cab taksometriem. Iepērkoties pārtikas nodaļā, var saņemt kuponu vērtībā no 5 līdz 20 EUR, atkarībā no iztērētās summas. Mājas un modes nodaļās par kopējo summu virs 500 EUR, var saņemt taksometra kuponu 20 EUR vērtībā.

 Autostāvvietā viena stunda par brīvu, veicot pirkumu virs 40 EUR

Par pirkumu virs 40 EUR tiek atlīdzināt 1 stunda Stockmann pazemesautostāvvietā vai UniPark daudzstāvu autostāvvietā Prāgas ielā 2. Stockmann pazemes autostāvvietas apmeklētājiem kompensācija tiek piemērota atlaides veidā pirkuma čekā. UniPark autostāvvietas apmeklētājiem kompensācija tiek piemērota, pie pirkuma izsniedzot atlaižu kuponu stāvvietas pakalpojumam, kas jāizmanto pie  pakalpojuma apmaksas.

Dāvanu saiņošana bez maksas

Stockmann iegādātās dāvanas tiks eleganti iesaiņotas Stockmann dāvanu papīrā, kastēs vai dāvanu maisiņos bez maksas. Dāvanu saiņošanas punkts atrodas Pastāvīgo Klientu nodaļā universālveikala 4. stāvā.

Šūšanas pakalpojumi bez maksas

Universālveikalā pirktu svārku un bikšu garuma saīsināšana vai pagarināšana esošā izmēra ietvaros ir bez maksas, pārējie šūšanas pakalpojumi universālveikalā pirktam apģērbam un mājas tekstila izstrādājumiem – ar 20% atlaidi.

Preču piegāde bez maksas

Iepērkoties universālveikala mājas preču nodaļā virs 200 EUR, iespējams izmantot bez maksas preču piegādes pakalpojumu Rīgas pilsētas robežās. Pakalpojums neattiecas uz Euronics veikaliem.

Vairāk informācijas par priekšrocībām skatīt šeit.

Nāc un svini aizraujošas iepirkšanās svētkus u/v Stockmann!