MyStockmann - jau drīzumā

JAUNĀ MYSTOCKMANN LOJALITĀTES PROGRAMMA JAU JŪNIJĀ

Ar jauno MyStockmann lojalitātes programmu apbalvojam mūsu Pastāvīgos Klientus ar plašāku priekšrocību klāstu, īpašiem un individuāliem piedāvājumiem, lai katrs mūsu Pastāvīgais Klients gūtu iedvesmojošu iepirkšanās pieredzi. Esot MyStockmann dalībnieks, Jūs vienmēr zināsiet aktuālos jaunumus modes, skaistuma, interjera un delikatešu pasaulē. MyStockmann lojalitātes programma būs pieejama mūsu klientiem šī gada jūnija sākumā.

 

DALĪBNIEKIEM PIENĀKAS VAIRĀK

Kā MyStockmann dalībnieks, Tu vienmēr saņemsi vairāk. MyStockmann dalībniekiem ir pieejami :

  • Īpaši un personalizēti piedāvājumi
  • Punktu krāšana iepērkoties
  • Sudraba, zelta un platīna līmeņa priekšrocības
  • Lojalitātes karte un piedāvājumi ērtā MyStockmann lietotnē
  • Ielūgumi uz pasākumiem

 

SUDRABA, ZELTA UN PLATĪNA LĪMEŅI

MyStockmann lojalitātes programmai ir trīs līmeņi:

  • Sudraba: 0 – 2999 punkti
  • Zelta: 3000 – 9999 punkti
  • Platīna: vairāk kā 10000 punkti

 

ĪPAŠI UN PERSONALIZĒTI PIEDĀVĀJUMI

Papildu lojalitātes līmeņu priekšrocībām – atbilstoši tavai aktivitātei un norādītajām interesēm, savā MyStockmann aplikācijā atradīsi regulārus īpašos piedāvājumu un pakalpojumus, tai skaitā arī ielūgumus uz Stockmann pasākumiem.

PAR KATRU PIRKUMU SAŅEM PUNKTUS

Par katru iztērēto eiro Tu saņemsi vienu lojalitātes punktu. Jo vairāk punktu, – jo vairāk piedāvājumu! Vienalga, vai iepērcies universālveikalā vai internetā uzrādi digitālo Pastāvīgā Klienta karti MyStockmann lietotnē, vai pieslēdzoties savā profilā mūsu internetveikalā.

MYSTOCKMANN LIETOTNE VIENMĒR AR TEVI

Lojalitātes karte, priekšrocības un piedāvājumi – ērtā MyStockmann lietotnē

Turpmāk MyStockmann lietotnē atradīsi savu digitālo lojalitātes karti, varēsi apskatīt uzkrāto punktu skaitu, savu lojalitātes programmas līmeni un priekšrocības, kā arī īpašus un personalizētus piedāvājumus. No MyStockmann aplikācijas varēsi ērti nokļūt Stockmann e-veikalā, kā arī iedvesmoties lasot modes, skaistuma, interjera un Delikatess jaunumus.

Lietotni būs iespējams lejupielādēt no 1. jūnija. Lejupielādējiet lietotni, reģistrējieties, sasaistot esošo Stockmann Pastāvīgā Klienta kartes numuru ar MyStockmann lojalitātes programmu un piekļūstiet visām MyStockmann plašajām lojalitātes priekšrocībām un iespējām.

 

PARTNERU PIEDĀVĀJUMI

Kā MyStockmann dalībnieks, saņemsiet arī dažādus piedāvājumus no mūsu sadarbības partneriem, kā arī  Stockmann veikalos Euronics, XS Rotaļlietas, Laiks, Zvaigzne ABC un kafejnīcās Costa Coffee un Chat.

MYSTOCKMANN ŽURNĀLS 

Smelies iedvesmu ikdienai un svētkiem MyStockmann žurnālā! Esi pirmais, kas iepazīst kosmētikas, modes un mājas vadošo zīmolu jaunumus un aktuālās tendences, uzzin par Delikatess aktualitātēm, kā arī jaunākajām receptēm. Kā MyStockmann biedram tev būs iespēja saņemt MyStockmann žurnālu drukātā vai digitālā formātā.