Svinam tēva dienu

Stiprie, gudrie, vīrišķīgie un visam pāri mīļie tēti. Viņi mums ir tik daudz iemācījuši un bijuši par labu piemēru neskaitāmās dzīves jomās. Viņu stiprais plecs ir bijis vienmēr blakus, tāpat kā atbalsts un uzmundrinājums. Mūsu tētiem pa spēkam ir it viss!
Šogad Tēva Diena tiek atzīmēta 12.septembrī, tādēļ aicinām pateikt paldies savam tētim pagatavojot gardas vakariņas vai pārsteidzot ar īpašu, pārdomātu dāvanu.

 

Sveiciens Tēva dienā

12.09. Visiem tētiem dāvinām bezmaksas kafiju vai tēju Stockmann Cafe nosaucot paroli “Es esmu tētis”. Lai saņemtu bezmaksas dzērienu nepieciešams uzrādīt Stockmann Pastāvīgā Klienta karti.

 

STOCKMANN DELIKATESS – lieliska dāvana svētkos

Stockmann Delikatess plašajā sortimentā atradīsiet augstākās kvalitātes delikateses svētku galdam, kā arī daudzveidīgu un interesantu saldumu, dzērienu un īpaši atlasītu delikatešu dāvanu grozu piedāvājumu.

 

STOCKMANN DELIKATESS DĀVANU GROZS

Stockmann Delikatess dāvanu grozs ir lieliska dāvana svētkos. Komplektēts ar īpaši izraudzītām delikatesēm no mūsu daudzveidīgā sortimenta, dāvanu grozs ir izsmalcināta un pārdomāta dāvana, kas iepriecinās ikvienu gardēdi. Par godu Tēva Dienai esam izveidojuši īpašu dāvanu grozu – Mīļajam Tētim.

Mīļajam Tētim
Mini Pralines šokolādes konfekšu izlase 100g
Žāvētas aprikozes ar svaigo sieru 250g
Mango džems 140g
Don Gastramon fazānuun trifeļu pastēte 100g
Olīves zaļās bez kauliņiem pikantās 120g
Seeberger grauzdētu un sālītu riekstu maisījums 150g
Carr’s krekeri 125g
Brendijs Alvisa 5, 40%
50,-

Pasūti!

Dāvanu grozu iespējams iegādāties Stockmann Delikatess nodaļā, kā arī pasūtot.

E-pasts dāvanu grozu pasūtīšanai:
davanugrozs@stockmann.com
Tālrunis:
+371 670 71 291

 

Īpaša, pārdomāta dāvana

Krūzīte ar īpašu vēlējumu, silts vilnas džemperis vai jaunas smaržas, kas veltītas varonim – pārdomātas un sirsnīgas dāvanas izvēlēties palīdzēs mūsu klientu konsultanti, bet iesaiņot izvēlēto dāvanu dodieties uz Pastāvīgo Klientu nodaļu.