Make-up pakalpojumi

Viena toņa acu make up ir sezonas spilgtākā un arī ērtāk lietojamā tendence. Izmēģiniet, izvēloties košu skropstu tušas toni vai efektīgu acu laineri.

Aicinām izveidot dienas vai vakara make up pie Stockmann kosmētikas nodaļas make up māksliniecēm. Ir iespējas izveidot make up no dažādu zīmolu kosmētikas vai izvēloties vienu zīmolu no piedāvātā klāsta. Izmantojiet arī iespēju saņemt bezmaksas make up, iegādājoties zīmolu produktus.

Stockmann make up, izmantojot dažādu zīmolu kosmētiku – pie Annas un Anastasijas. Cena – 30 EUR. Pieraksts Shiseido kasē vai zvanot 67071222.

Dior make up. Cena – 30 EUR. Bezmaksas Dior make up, iegādājoties vismaz divus Dior produktus. Vairāk informācijas un pieraksts Dior stendā.

Bobbi Brown make up. Cena – 30 EUR. Bezmaksas Bobbi Brown make up, iegādājoties vismaz divus Bobbi Brown produktus. Pieraksts Bobbi Brown kasē vai zvanot 67071222.

MAC bezmaksas make up, iegādājoties vizmaz trīs MAC produktus. Vairāk informācijas un pieraksts MAC stendā.

NYX make up. Cena – 20 EUR. Bezmaksas NYX make up, iegādājoties zīmola NYX produkciju 20 EUR vērtībā. Pieraksts ikdienas kosmētikas kasē vai zvanot 67071222.