M·A·C COSMETICS PAVASARIS/VASARA 2018

M · A · C cosmetics zīmols tiek reprezentēts visās modes nedēļās un pasaules labāko modes dizaineru kolekciju šovos. 
Šis ir sezonas svarīgāko trendu apkopojums nākamajai sezonai. M · A · C cosmetics mākslinieki ļauj vaļu iedvesmai un radošumam, un katru reizi rada neparastus modeļu make up.

Mēs prezentējam make-up trendus pavasarim-vasarai 2018, kurus radījuši tikai M · A · C cosmetics mākslinieki.
Šosezon, dabiska, izgaismota seja tiek akcentēta ar spēcīgiem, piemēram, fluorescējošiem toņiem, īpašām līnijām, brokāta spīdumu uz lūpām. 

Iedvesmojoties no ielu modes make-up, 2018.gadā dominē sievišķība un modernisms.

FOCUSED
2018. Gada pavasara-vasaras make up M · A · C cosmetics piedāvā klasisku risinājumu izmantojot melnu līniju. Kad tā ir smalka un izceļ sejas vaibstus, visas formas un tekstūras ir pieļaujamas.

GLIMMER
Šosezon, mirdzoši gliteri ir redzami ne tikai labāko dizaineru aktuālajās kolekcijās, bet arī uz modeļu sejām. Tas var būt smalks mirdzums uz vaigukauliem, vai brokāta bagātība, kura iedvesmojas no 80-tajiem gadiem. Šādas detaļas atdzīvinās jebkuru make up.

HONEST
Viens no svarīgākajiem skaistuma standartiem gan modes, gan reālajā dzīvē ir dabiskums un vesela sejas āda.
Šīs sezonas must-have ir izrādīt rūpes par seju, padarot to perfektu. tādēļ ieteikums ir izmantot sejas attīrīšanai krēmveida produktus un dot priekšroku dabīgiem produktiem ķīmisko vietā.
Veselai sejas ādai vajadzīgs mirdzums, kas izceļ acis, tādēļ ar maigu attīrītāju jānotīra āda, sniedzot tai mirdzumu.

UNIQUE
Lūpukrāsa jau sen ir spēcīgs veids, kā izpaust sievišķību.
Košas krāsas rada spontānu izskatu, make up pasaulei nav robežu, tādēļ uz acīm var valkāt tādus pašus enerģiskus toņus kā uz lūpām.