Lekcija par unisex modi

Zīmola One Wolf dizaineres un Latvijas Mākslas akadēmijas modes nodaļas pasniedzējas, docentes Agneses Narņickas lekcija par unisex modes aktualitāti mūsdienās u/v Stockmann 18. septembrī plkst. 18:00.

Unisex apliecina brīvdomību un garīgumu, pēc kā šobrīd pasaule ir ļoti izslāpusi. Unisex apģērbs savā siluetā nekad neizceļ nedz sievišķīgās formas, nedz vīrišķīgās, tā galvenais uzdevums ir izcelt personību. Protams, arī sieviešu cīņa par savām tiesībām vēl 20. gadsimtā arī ir izprovocējusi unisex virzību, demonstrējot līdztiesību. Tas pats attiecās arī uz minoritātēm un rasismu. Unisex stils un mode vispārēji ir kultūras spogulis, parādot, kas notiek šobrīd sabiedrībā, kas virmo gaisā. Globāli pasaule tiecās pēc vienlīdzības un cilvēciska patiesuma, neiedalot viens otru sieviešu, vīriešu, orientācijas vai kādas rases grupā. To varētu dēvēt arī par globalizāciju kopumā.

Lekcija norisināsies u/v Stockmann 3. stāvā. Iepriekšējs pieraksts uz sēdvietām (35 sēdvietas) u/v Pastāvīgo Klientu nodaļā, zvanot pa tālr. 67071222. Lekcijai ir neierobežots dalībnieku skaits, bet lūgums sēdvietas rezervēt laicīgi dēļ ierobežotā skaita dēļ.