JAUNS LAIKMETS

Atgriežoties pilsētā un pielāgojoties tās dzīves ritmam, uzsākot mācības, baudot kultūras dzīvi, arī Stockmann ir līdzās un atbalso galvaspilsētas nerimtīgo pulsu. Jaunās rudens kolekcijas, jaunas skaistuma aktualitātes, renovēta Stockmann Delikatess nodaļa, jaunas rudens vēsmas interjerā… JAUNS LAIKMETS.

 

STOCKMANN JAUNO RUDENS KOLEKCIJU ŽURNĀLS

Iedvesmojies Stockmann rudens modei un skaistumam, atklāj renovēto Stockmann Delikatess un ienes rudenīgas vēsmas savā interjerā, kā arī aplūko īpašos piedāvājumus Stockmann Pastāvīgajiem klientiem.

 

IZMANTO SAVU SEPTEMBRA ATLAIŽU KUPONU

Septembrī dāvinām tev iespēju izvēlēties sev ērtāko dienu, lai izmantotu 20% atlaidi modes un mājas preču nodaļā un 10% atlaidi kosmētikas un Stockmann Delikatess nodaļās. Kupons spēkā līdz 28.09.2021.

 

Tiekamies jaunajā Stockmann Delikatess

Ir laiks mūsu attiecībām ieiet jaunā laikmetā – vidē, kurā atbalsojas galvaspilsētas industriālā romantika! Vietēji, sezonāli produkti, pasaules virtuves iedvesmota ēdienkarte, tikai izcilas izejvielas, personiska attieksme un rūpes – tas ir mūsu solījums Jums. Mēs ticam, ka spējam ne tikai bagātināt Jūsu galdu, bet arī Jūsu dzīvi un attiecības – ar sevi un saviem tuvajiem – ģimeni, draugiem un kolēģiem! Ļausimies šim garšas piedzīvojumam kopā! Tiekamies jau 1.septembrī jaunajā Stockmann Delikatess!