Izlauzies no ierastā

Šoruden u/v Stockmann aicina pircējus īstenot īstu rudens stila apvērsumu, izlaužoties no pagātnes, normām, tradīcijām, bailēm un nedrošības. Visus ierobežojumus var pārkāpt ar nelielu drosmes, pašapziņas un apņēmības devu. Šajā rudenī Stockmann  aicina ikvienu veidot savu personīgo stilu, radot sevi un savu vidi no jauna ar sezonas modes un mājas preču palīdzību, jo šoreiz stils iegūst dziļāku nozīmi, kļūstot par mūsu iekšējās būtības izpausmes veidu un jaunās personības akcentu.

Veidojot savu rudens stilu, iedvesmojieties no mūsu piedāvājuma Pastāvīgajiem Klientiem un izmantojiet 20% atlaižu kuponu:

Kupons darbojas pirkumiem u/v Stockmann noteiktā datumā pēc klienta izvēles un sniedz:

  • -20% atlaidi sieviešu, vīriešu, bērnu apģērbu, aksesuāru un mājas preču nodaļās, veikalos Optika Metropole, Laiks, Zvaigzne ABC un rotaļlietām veikalā XS Rotaļlietas.
  • -20% atlaidi HUGO BOSS precēm.
  • -10% atlaidi pārtikas un kosmētikas nodaļās.

Piedāvājums spēkā, uzrādot Stockmann Pastāvīgā Klienta karti. Atlaide tiek piemērota pirkumiem, kas tiek veikti konkrētajā dienā. Atlaides nesummējas. Atlaide nav spēkā veikalos Euronics, Laiks (atsevišķiem zīmoliem), kafejnīcā – restorānā Chat, Costa Coffee un iegādājoties tabakas izstrādājumus, presi, pasākumu biļetes un dāvanu kartes. Atlaide netiek piemērota zīmoliem: Canada Goose, Emporio Armani. Kupons derīgs 01.09.-09.10.2018.

Septembrī arī:

  • Apmeklējiet un iedvesmojieties Stockmann rudens jauno kolekciju modes skatē 5. septembrī plkst. 18:00 u/v Stockmann 3. stāvā. Vairāk informācijas šeit.
  • Izmantojiet ekskluzīvo iespēju saņemt stila konsultācijas no labākajiem Latvijas stilistiem – Olga Kolotova, Dāvids, Kristīne Rudzinska, Inga Zaharova un Anastasija Paškēviča, bez maksas tikai u/v Stockmann Stilistu dienās 8., 15., 22., 29. septembrī. Vairāk informācijas šeit.
  • Aicinām īstenot stila izlaušanos ar Stockmann, saņemt dāvanā stilista atlasītu apģērba komplektu, piedalīties fotosesijā un doties izsmalcinātās vakariņās viesnīcas Grand Poet restorānā SNOB. Vairāk informācijas šeit.