ILGI GAIDĪTAIS PAVASARIS

Ilgi gaidītais pavasaris ir klāt ar lieliskām ziņām! ESAM ATVĒRTI un gaidām tevi MODES, KOSMĒTIKAS un MĀJAS nodaļās, kā arī STOCKMANN DELIKATESS. Nodrošinām tev drošu iepirkšanās vidi un aicinām arī tevi ievērot visus drošas iepirkšanās priekšnoteikumus esot universālveikalā.

Pavasaris Stockmann nāk atnesot siltumu, gaismu, iedvesmu, jaunas garšas, aromātus un jaunas modes tendences. Šo pavasari iespējams esam gaidījuši vairāk kā citus, tāpēc ir laiks to izbaudīt.

 

Stockmann Pavasara žurnāls

Iedvesmojies pavasarim un iepazīsties ar Pastāvīgo Klientu piedāvājumiem aprīļa katalogā.

 

20 € DĀVANA TAVIEM PAVASARA IEDVESMOTAJIEM PIRKUMIEM

Šajā pavasarī esam pelnījuši sevi palutināt. Tāpēc dāvinām tev dāvanu kuponu, ko aicinām izmantot aprīlī saviem pavasara iedvesmotiem pirkumiem modes, kosmētikas un mājas preču nodaļās. Kuponu izmanto pirkumiem universālveikalā, kā arī pasūtot preces attālināti no veikala. Paldies, ka esi kopā ar mums!

 

Mazā Itālija tavā virtuvē

Aprīlī Stockmann Delikatess mēs cildinām Itāliju – tās ēdienu un noskaņu, kas tik ļoti piestāv baudpilnam pavasarim. Ienes arī tu Itāliju savā virtuvē! Tiekamies Stockmann Delikatess!

 

Droša iepirkšanās vide

Mums ir patiesi svarīgi, lai iepirkšanās Stockmann būtu droša un pozitīvām emocijām bagāta, tādēļ ar īpašu uzmanību ievērojam visus drošības un piesardzības pasākumus. Lai droša un priekpilna iepirkšanās!