Februārī Stockmann Pastāvīgā Klienta karte bez maksas!

01. - 28.02.2018.

Ar Stockmann Pastāvīgā Klienta karti jūs vienmēr saņemsiet labākos pakalpojumus un piedāvājumus. Jūs būsiet pirmais, kurš uzzinās par jaunākajiem produktiem, pakalpojumiem un akcijām, turklāt varēsiet iegādāties daudzas preces par izdevīgāku cenu.

Kļūstiet par Stockmann Pastāvīgo Klientu tagad un izmantojiet visas Pastāvīgā Klienta priekšrocības uzreiz!
10% atlaide pirkumiem pirmajā dienā, kad kļūstat par Pastāvīgo Klientu, vairāk kā 150 piedāvājumi ar 20% atlaidi katru mēnesi!

 • Veicot pirkumu universālveikalā Stockmann vismaz 40 € apmērā, Stockmann Pastāvīgajiem Klientiem tiek atlīdzināta 1 stunda Stockmann pazemes autostāvvietā vai 1 stunda UniPark daudzstāvu autostāvvietā Prāgas ielā 2. Stockmann MasterCard klientiem veicot pirkumu vismaz 40 € apmērā tiek atlīdzinātas 2 stundas.
  Stockmann pazemes autostāvvietas apmeklētājiem kompensācija tiek piemērota atlaides veidā pirkuma čekā. Lai saņemtu atlaidi, pie pirkuma jāuzrāda Stockmann Pastāvīgā Klienta karte un iebraukšanas talons.
  UniPark autostāvvietas apmeklētājiem kompensācija tiek piemērota, pie pirkuma izsniedzot atlaižu kuponu stāvvietas pakalpojumam, kas jāizmanto pie pakalpojuma apmaksas. Lai saņemtu kuponu, pie pirkuma jāuzrāda Stockmann Pastāvīgā Klienta karte.
 
 • Pastāvīgajiem Klientiem tiek piedāvāta iespēja atstāt savu mazuli vienu stundu par brīvu bērnu rotaļu istabā 3. stāvā.
  Bērnu istaba ir paredzēta bērniem no 3 līdz 7 gadu vecumam.
 
 • Rīgas u/v Stockmann pirktu svārku un bikšu garuma saīsināšana vai pagarināšana esošā izmēra ietvaros Stockmann Pastāvīgajiem Klientiem ir bez maksas, pārējie šūšanas pakalpojumi u/v Stockmann pirktam apģērbam, mājas tekstila izstrādājumiem ar 20% atlaidi.
  Pieteikties pakalpojumam iespējams šūšanas darbnīcā u/v Stockmann 2. stāvā vai pie jebkuras kases modes un mājas preču nodaļās.
  Sīkāka informācija par sniegtajiem pakalpojumiem zvanot 67071278.
 
 • Stila konsultante Anastasija Paškēviča palīdzēs jums atrast un izvēlēties vispiemērotāko apģērbu, apavus un aksesuārus, atbilstoši ikvienai dzīves situācijai un jaunākajām modes tendencēm no Stockmann modes preču klāsta.
  Vizītes ietvaros Anastasija piemeklēs jums piemērotāko apģērbu, atradīs un saskaņos krāsas, kā arī sniegs ieteikumus par stilu
  un tendencēm garderobes izveidošanā, kas atbilst jūsu profesijai, dzīvesveidam un personībai.
  Pierakstīties uz vizīti iespējams zvanot uz Pastāvīgo Kleintu nodaļu, 67071222 vai stila konsultantei, 67071369
 • Iepērkoties Stockmann 4.stāvā mājas preču nodaļā virs 200 €, iespējams izmantot preču piegādes pakalpojumu. Piegāde par brīvu tiek veikta Rīgas pilsētas robežās. Pakalpojums neattiecas uz Euronics un XS rotaļlietas veikaliem.
 • U/v Stockmann iegādātas dāvanas Pastāvīgajiem Klientiem tiks eleganti iesaiņotas Stockmann dāvanu papīrā, kastēs vai dāvanu maisiņos saskaņā ar Stockmann vadlīnijām. Dāvanu saiņošanas punkts atrodas Pastāvīgo Klientu nodaļā u/v Stockmann 4.stāvā.
 • Pastāvīgiem Klientiem piedāvājam iespēju iepirkšanās dienā saņemt taksometra pakalpojumus bezmaksas braucienam no u/v Stockmann uz mājām ar Red Cab taksometriem.

Bezmaksas taksometra pakalpojums, veicot pirkumus Pārtikas nodaļā par sekojošām summām:

 • no 60 – 99 EUR saņemiet taksometra kuponu 5 EUR vērtībā
 • 100 – 149 EUR saņemiet taksometra kuponu 10 EUR vērtībā
 • 150 – 199 EUR saņemiet taksometra kuponu 15 EUR vērtībā
 • no 200 un vairāk saņemiet taksometra kuponu 20 EUR vērtībā

Iepērkoties Stockmann mājas, sieviešu, vīriešu, bērnu apģērbu, aksesuāru un apavu nodaļās par kopējo summu virs 500,- EUR Pastāvīgie Klienti var saņemt taksometra kuponu 20 EUR vērtībā.

 • Par pirkumu virs 100 € modes un mājas preču nodaļās Pastāvīgie Klienti saņem dāvanu – kafiju bez maksas Take Away u/v Stockmann pārtikas nodaļā, 1.stāvā.

 

Stockmann Pastāvīgā Klienta karti iespējams noformēt un papildus informāciju par priekšrocībām vai dāvanu kartēm iespējams saņemt Pastāvīgo Klientu nodaļā, 4. stāvā vai zvanot 67071222.