Dāvā laiku svētkiem

Mūsdienu dzīves spraigajā ritmā vislabākā dāvana ir laiks… laiks tuvākajiem, laiks sev, kopā būšanai. Lai varētu dāvāt šo pašu vērtīgāko dāvanu, aicinām jau tagad sākt gatavoties gada skaistākajiem svētkiem – Ziemassvētkiem. U/v Stockmann aicina gatavoties svētkiem kopā! Šogad mūsu svētku laika pavadone un gide būs jaukā, mīļa un īpaši aktīvā Lidvāvere.   

 

 

Virtuālās riekstu medības

Sāciet savu Ziemassvētku piedzīvojumu caur mobilo aplikāciju Arilyn. Iesaisties pasakainajā Ziemassvētku piedzīvojumā un meklējiet riekstus kopā ar jauko Stockmann Lidvāveri un paplašinātas tehnoloģijas palīdzību. Katrs piedzīvojuma meklētājs par veikalā atrastajiem pieciem riekstiem varēs saņemt pārsteiguma balvu.

U/v Stockmann būs izvietotas astoņas īpašas Ziemassvētku brīnumu durvis. Atrodiet tās un ar bezmaksas mobilās lietotnes Arilyn palīdzību ieskatieties paplašinātās realitātes piedāvātajā Ziemassvētku pasaulē. Pēc katru durvju apskatīšanas, jūs savā aplikācijā saņemsiet vienu virtuālo riekstu. Katrs piedzīvojumu meklētājs, par pieciem veikalā atrastajiem virtuālajiem riekstiem, varēs saņemt pārsteiguma balvu. Lai palīdzētu jums atrast īpašās Ziemassvētku piedzīvojuma durvis, u/v Stockmann Ziemassvētku simbols – jaukā Lidvāvere, būs veikalā izveidojusi riekstu taku, kurai sekot riekstu medībās.

Instrukcija riekstu medību piedzīvojumam universālveikalā

1. Ielādējiet telefonā bezmaksas mobilo aplikāciju Arilyn, kas pieejama App Store vai Google Play.
2. Universālveikalā sekojiet riekstu takai un atrodiet īpašās Ziemassvētku piedzīvojuma durvis, kurās ir paslēpti virtuālie rieksti.
3. Kad esat atraduši Ziemassvētku piedzīvojuma durvis, caur aplikāciju skatieties uz durvīm un atdzīviniet Ziemassvētku maģiju.
4. Aplikācija automātiski saglabās jūsu atrastos virtuālos riekstus.
5. Meklējiet nākamās Ziemassvētku piedzīvojuma durvis.
6. Kad esat savākuši piecus virtuālos riekstus, dodieties saņemt pārsteiguma balvu. Aplikācija palīdzēs nonākt īstajā vietā.
7.  Ar mobilās aplikācijas Arilyn palīdzību pasveiciniet arī Ziemassvētku vecīti, kurš viesojas universālveikalā. Lai to izdarītu atrodiet grīdas uzlīmi u/v Stockmann ar Ziemassvētku vecīša simbolu un apskatiet to caur mobilo aplikāciju Arilyn.

Aicinām izmantot visas Pastāvīgā Klienta priekšrocības

 

– dāvanu saiņošanu

– bērnu rotaļu istabu

– pēc lielākiem pirkumiem – taksometru uz mājām

– šuvējas pakalpojumu

– stila konsultāciju

– preču piegādi

– bezmaksas kafiju par pirkumu

– ārējās uzlādes bateriju

Visas priekšrocības un nosacījumus var apskatīt šeit..