Attālināta iepirkšanās ar personiskajiem iepirkšanās konsultantiem

Laikā kad nevari ļauties ierastajai pastaigai pa veikalu, piesaki attālināto iepirkšanos ar personiskajiem iepirkšanās konsultantiem un iegādājies visu nepieciešamo no sieviešu, vīriešu, bērnu modes un aksesuāru nodaļām attālināti. Mūsu stilistes Kristīne Plota un Rita Erdmane piemeklēs no veikala sortimenta atbilstošāko, ieteiks kā un ko visveiksmīgāk kombinēt tava tēla veidošanā.

Attālināta iepirkšanās ar personiskajiem iepirkšanās konsultantiem – piesaki Stockmann stilistu Kristīnes Plotas un Ritas Erdmanes attālināto bezmaksas konsultāciju Stockmann klientu apkalpošanas nodaļā, zvanot +371 6 707 1222 vai rakstot klientuinfo@stockmann.com

Kristīne Plota
stiliste

Esmu stiliste/imidža dizainere jau astoņus gadus, kuras ikdiena paiet, veidojot stilus žurnālu fotosesijām, sadarbojoties ar modeļu aģentūrām, vadot lekcijas un meistarklases. Tomēr mana sirdslieta  ir “individuālais klients”, kuram neatkarīgi no tā, vai konsultācija ilgst stundu, vai tā ietver sevī nopietnas imidža pārvērtības, mērķis ir viens – palīdzēt atrast sevi caur vizuālo tēlu. Un līdz ko vizuālais koptēls sāk pilnveidoties, arī klienta iekšējā pasaule piedzīvo pozitīvas pārmaiņas. Tā dēļ ir vērts censties un strādāt!

Rita Erdmane
stiliste

Ikvienam klientam palīdzēšu radīt ērtāko, skaistāko un personībai piemērotāko, siluetam komplimentējošāko tēlu. Spēlējos ar apģērba krāsām, toņiem, niansēm, faktūrām un piegriezumiem, radot harmonisku un dzīvu garderobi. Iesaku nekrist kārdinājumā katra modes untuma priekšā, bet izvērtēt, vai to jūtiet kā savu. Veidojiet savu garderobi no pārdomāti atlasītiem un savstarpēji saskanīgiem, kvalitatīviem apģērba gabaliem, tad tā būs vienmēr aktuāla, pilnīga un personībai atbilstoša. Esmu grāmatas “Viņš. Veiksmīga vīrieša apģērbs.” līdzautore, stiliste žurnālā “Una”, kā arī publikāciju autore žurnālā “Klubs”. Mana iecienītākā darbības joma: lietišķais vīriešu stils.