ATKLĀJ ZIEMASSVĒTKU BURVĪBU

Ziemassvētku laiks ir maģisks un rada īpašas sajūtas gan maziem, gan lieliem. Bērni raksta vēstules Ziemassvētku vecītim, mācās dzejoļus un nepacietīgi gaida svētku vakaru, pieaugušie atceras, ka arī viņi kādreiz bija bērni un ticēja brīnumiem. Mēs baudām kopā būšanu, piparkūku smaržu, dāvanu gādāšanas un dāvināšanas prieku, gardus svētku ēdienus, sniegotas pastaigas un omulīgus vakarus mājās.

 

 

STOCKMANN ZIEMASSVĒTKU SKATLOGS – APSNIGUŠAIS BURVJU MEŽS

Stockmann Ziemassvētku skatlogā ik  gadu tiek uzburta mītiska fantāziju,  teiku un pasaku pasaule, kurā kā sapnī zūd laika, telpas un proporciju robežas, darbojas ziemeļvalstīm raksturīgi tēli – troļļi, elfi, laumiņas, meža zvēri. Šajā reizē Stockmann Ziemassvētku pasaka stāsta par apsnigušu burvju mežu, tā centrā ir milzīgs rotējošs celms, kurā mitinās mazi meža zvēri, troļļi, elfi, laumiņas. Šogad jau daudzu iemīļotajiem varoņiem ir pievienojušies jauni tēli – laumiņa un elfu meitenīte. Maģiskā meža iemītnieki skatlogā dzīvo savu īpašo dzīvi – dauzās, pikojas, kustas, šūpojas, katram no tiem ir savs raksturs un īpašības.

 

STOCKMANN ZIEMASSVĒTKU SKATLOGS - APSNIGUŠAIS BURVJU MEŽS

 

PASTĀVĪGO KLIENTU KATALOGS
Meklējiet iedvesmu, piedāvājumus, labākās Ziemassvētku dāvanas un ērtākos servisus jaunajā Ziemassvētku perioda katalogā.

 

DECEMBRA PASTĀVĪGO KLIENTU KATALOGS

 

STOCKMANN DĀVANU KARTE – LABĀKĀ DĀVANA SVĒTKOS
Vislabākā dāvana ir ar mīlestību dāvināta iespēja izvēlēties sev atbilstošāko dāvanu no visa plašā universālveikala Stockmann modes, kosmētikas, mājas preču un Stockmann Delikatess sortimenta. Uzzināt vairāk.

 

Stockmann dāvanu karte

 

DĀVANU GIDS
Ja vēlies pārsteigt vai neesi vēl izlēmis, ko dāvināt, izmanto Stockmann dāvanu gida pakalpojumus. Profesionāls dāvanu eksperts palīdzēs piemeklēt tev atbilstošāko dāvanu tās saņēmējam no plašā universālveikala sortimenta.

 

Dāvanu gids u/v Stockmann

 

MĒS IESAIŅOSIM!
Stockmann iegādātās dāvanas eleganti un svinīgi iesaiņosim bez maksas.
17.12. un 22.12. piedāvājam iesaiņot dāvanas kopā ar ziedu dizaineru Jāni Buševicu.

 

Iesaiņo dāvanas u/v Stockmann!

 

EGĻU DEKORĒŠANAS PAKALPOJUMS
Radot svētku noskaņu mājās, īpaša uzmanība tiek pievērsta tradicionālā Ziemassvētku simbola – egles – dekorēšanai. Izmantojiet Stockmann egļu dekorēšanas servisu, lai šogad jūsu māju rotātu visskaistākā egle. Ziedu dizainers un interjera dekorators, ilggadējs zīmola SHISHI Home of Beauty pārstāvis Latvijā Jānis Buševics atlasīs atbilstoši jūsu vēlmēm skaistākos rotājumus no Stockmann sortimenta un izdekorēs svētku egli jūsu mājās.
EGĻU DEKORĒŠANAS PAKALPOJUMS
Egles dekorēšana (1,25 m) mājās 85,-
Egles dekorēšana (1,80 m) mājās 120,-
Egles dekorēšana (2,15 m) mājās 180,-
Konsultācija veikalā rotājumu izvēlē un to komplektācija 30,-
Uzzini vairāk Stockmann Pastāvīgo Klientu nodaļā zvanot +371 6 707 1222 vai rakstot klientuinfo@stockmann.com un piesaki egles rotāšanu mājās vai konsultāciju veikalā zvanot +371 29 112 765.*

 

 

LUTINI SEVI UN APDĀVINI CITUS
Gada nogalē dāvinām tev īpašu kuponu komplektu, lai šajā svētku laikā vari iepriecināt gan sevi, gan sarūpēt saviem mīļajiem labākās dāvanas no plašā Stockmann sortimenta vēl izdevīgāk. Kuponus izmanto līdz 24.12.2021. gan pirkumiem universālveikalā, gan Stockmann e-veikalā.

 

Atlaižu kuponi u/v Stockmann Pastāvīgajiem Klientiem

 

 

ĒDIENU PASŪTĪŠANA
Sarīkot lieliskus un gardus svētkus ģimenei, draugiem vai biznesa partneriem kopā ar Stockmann ir viegli un aizraujoši! Pasūtiet ēdienus un delikateses savam svētku galdam Stockmann Delikatess nodaļā un aizmirstiet par rūpēm.
Uzziniet vairāk par ēdienu pasūtīšanas iespējām ŠEIT.

 

Ēdienu pasūtīšana no u/v Stockmann

 

*Cenas norādītas par egles dekorēšanu Rīgā un Rīgas rajonā.  Pakalpojums pieejams arī citur Latvijā, iepriekš vienojoties par  papildu transporta izmaksām. Pakalpojuma cena neietver rotājumu un egles iegādi.