Svinēt vasaru

Vasarīgo svētku laiks ir sācies – maijs atklāj svētku sezonu ar sirsnīgākajiem svētkiem – Mātes dienu, tiem seko izlaidumu un kāzu svinību laiks, draugu  dzimšanas dienas un citi iemesli, lai svinētu vasaru. Rīkot vasaras īpašās svinības ar Stockmann ir viegli un vienkārši, jo Stockmann ir sagatavojis iemeslus #svinētvasaru un idejas neaizmirstamu svētku svinēšanai! Svini dzīvi, svini vasaru kopā ar u/v Stockmann.

8.05. 2019. pasākums Domā zaļi u/ Stockmann
16:00 Radošā darbnīca sava maisiņa izgatavošanai
18:00 Seek the simple lekcija par dzīvi bez atkritumiem

 

“Zero Waste jeb dzīve bez atkritumiem var daudzus nobiedēt, jo izklausās skaļi un nesasniedzami. Mēs caur šo lekciju vēlamies iedvesmot cilvēkus ķerties klāt kaut mazumiņam, lai mainītu savus ikdienas paradumus un radītu mazāk atkritumu. Zero Waste nav par 100% izdošanos, bet vairāk par to, ka ikviens no mums var piedomāt pie radītā atkritumu daudzuma. Un pats svarīgākais, Zero Waste palīdzēs ietaupīt mums tik svarīgos resursus – laiku, enerģiju un naudu.” Laura un Andis Arnicāni / Seek the simple

Seek the simple ir par mums – Lauru un Andi Arnicāniem, kuri meklē dažādus iespējamos veidus, kā dzīvot vienkāršāk, laimīgāk un mierīgāk šajā tik straujajā pasaules ritmā. Blogā dalamies ar mūs pieredzi, eksperimentiem un praktiskiem padomiem, kā dzīvojam sev un dabai draudzīgāk.

Lekcijai pieteikties iespējams zvanot Stockmann Pastāvīgo Klientu nodaļu 67071222.

27.05. – 02.06. Britu ēdienu nedēļa
Šīs nedēļas laikā Stockmann Delikateses būs iespēja iepazīties pieejamajiem Britu produktiem kā arī ar Britu klasisko vasaras ēdienu receptēm. Katru gadu jūnijā, Karaliene Elizabete II organizē dārza svētkus par godu savai dzimšanas dienai. Lielbritānijas šefpavārs Alans Koksons (Alan Coxon), kurš Britu nedēļas ietvaros viesosies Rīgā, Stockmann klientiem piedāvās īpašas receptes, kas ir neatņemama sastāvdaļa karaliskajos dārza svētkos. Nāc un izbaudi Britu ēdienu nedēļu un uzbur karalisku atmosfēru savā virtuvē.

“Rocketman” – jaunā filma par leģendāro mūziķi Eltonu Džonu

23.05. plkst. 19:00 tikai Stockmann Pastāvīgajiem Klientiem lieliska iespēja iegādāties divas pieaugušo biļetes uz īpašu seansu ar 4,- EUR atlaidi.
Pērc biļetes kinoteātra kasēs vai forumcinemas.lv, izmanto promo kodu SVINETVASARU un pirmais noskaties episku muzikālu fantāziju par Eltona Džona dzīvi.
#SVINETVASARU