Piegādes nosacījumi

PIEGĀDE LATVIJĀ

Piegādei Latvijā tiek piemērota piegādes maksa 2,90-4,90 EUR

Šobrīd visas piegādes pirkumiem no e-veikala shop.stockmann.com virs 50€ uz Omniva pakomātiem 0 € (standarta cena 2,90 €), un Itella pakomātiem vai preču saņemšanas punktiem 0 € (standarta cena 4,90 €). Piedāvājums ir spēkā ierobežotu laika periodu.

PIEGĀDES METODES

PIEGĀDES IZMAKSAS (€)

Omniva pakomāts

2,90 €

Itella pakomāts vai preču saņemšanas punkts

4,90 €

PIEGĀDES IZMAKSAS, KAS IR SPĒKĀ TIKAI KAMPAŅAS ”TRAKĀS DIENAS” TIEŠSAISTES VEIKALĀ CRAZYDAYS.COM

Ja jūsu pirmajā pasūtījumā preču kopējā vērtība pārsniedz 100 EUR, jums nav jāsedz šī pasūtījuma piegādes maksa! Ja jūsu otrajā un katrā nākamajā pasūtījumā preču kopējā vērtība pārsniedz 50 EUR, jums nav jāsedz pasūtījuma piegādes maksa. Jūsu tiesības saņemt atlaidi ir atkarīgas no klienta informācijas, kas ir norādīta pasūtījumā, tādēļ, lūdzu, veicot pasūtījumu, izmantojiet to pašu klienta informāciju un e-pasta adresi, kuru izmantojāt iepriekšējos pasūtījumos. Piemērojot atlaidi, netiek ņemti vērā pirkumi mūsu partneru tiešsaistes veikalos

 

PIEGĀDES LAIKS

Piegādes laiks shop.stockmann.com pasūtījumiem ir līdz 7 darbdienām un kampaņas “Trakās dienas” crazydays.com pasūtījumiem ir līdz 14 darbdienām. Izņēmumi, kas attiecas uz atsevišķām precēm, būs norādīti informācijā par preci. Stockmann Oyj Abp nav atbildīgs par nekādām izmaiņām piegādes laikā vai ietekmi, ko tas rada uz klientu.
Piegādes izmaksas tiek noteiktas par konkrēto pasūtījumu, un mēs centīsimies pasūtījumu piegādāt vienā sūtījumā. Tomēr pasūtījums var tikt piegādāts vairākos sūtījumos, piemēram, pasūtījuma pieejamības, svara vai izmēra dēļ.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka piegāde var aizņemt arī vairāk laika sakarā ar mūsu piegādes partneru iespējamo augsto noslogotību.

 

PIEGĀDES METODES

Kad Omniva būs piegādājusi jūsu pasūtījumu uz pakomātu, jums tiks nosūtīta īsziņa. Pēc īsziņas saņemšanas jums 7 dienu laikā pasūtījums ir jāizņem no pakomāta. Lai pasūtījumu saņemtu pakomātā, izmantojiet īsziņā saņemto kodu.

Kad Itella būs piegādājusi jūsu pasūtījumu uz pakomātu vai preču saņemšanas punktu, jums tiks nosūtīta īsziņa. Pēc īsziņas saņemšanas jums 14 dienu laikā pasūtījums ir jāizņem no paku saņemšanas punkta vai pakomāta. Izņemot pasūtījumu paku saņemšanas punktā, jums būs jāuzrāda pasūtījuma izsekošanas ID un personu apliecinošs dokuments. Lai pasūtījumu saņemtu pakomātā, izmantojiet īsziņā saņemto kodu. Gadījumos, ja preču pakomāts būs pilns, pasūtījums tiks piegādāts uz tuvāko pieejamo paku saņemšanas punktu vai pakomātu, vai Itella ar jums sazināsies par piegādi.