ZELT - Latvijā audzētu smiltsērkšķu produkti

Latvijā audzētie ZELT Smiltsērkšķi ir unikāli – vitamīniem, aminoskābēm un antioksidantiem bagātie smiltsērkšķu produkti ir kā radīti veselībai, imunitātes stiprināšanai, uzturam, kā arī skaistumam un veselīgas ādas uzturēšanai.
ZELT Smiltsērkšķu dārzs atrodas Jelgavas novadā, Platones pagastā, Platones upes piekrastē. 2016. gadā sākām veidot pirmos smiltsērkšķu stādījumus, bet šogad dārza platība sasniegusi jau 36 hektārus. Tiek tikai vienas šķirnes smiltsērkšķu kokus, kuru ogām ir paaugstināts eļļas saturs.

Ikviens smiltsērkšķu koks audzēts ar rūpēm un atbildību, ikviens produkts veidots ar augstu kvalitātes izjūtu, tostarp pilnībā nodrošinot bez-atlikumu ražošanas procesu. ZELT organizē arī tematiskus, radošus un garšīgus pasākumus par veselīgu uzturu, kulināriju, dārza ierīkošanu un citiem tematiem. ZELT Smiltsērkšķu dabīgo un augstvērtīgo produktu pamatā ir liela aizrautība, iedvesma un mīlestība. ZELT veidotājo ir noticējuši šo dabas velšu unikālajām īpašībām un cer, ka ikviens spēs noķert maģisko sajūtu, kā košo smiltsērkšķu skābums viegli liek piemiegt acis laimē.

ZELT Smiltsērkšķu sula, 250 ml (18,80/l) 4,70 (5,90) / ZELT Smiltsērkšķu ogu pulveris, 100 g (47,-/kg) 4,70 (5,90) / ZELT Smiltsērkšķu laimes tēja, 50 g (116,-/kg) 5,80 (7,30)