Veselīgs kraukšķis - PUPUCHI

Našķu jaunās paaudzes produkts PUPUCHI ir veselīgs kraukšķis

Tradicionālais Latvijas kultūraugs – cūku pupa – vairs nepaliek ēnā, jo ir ieguvis jaunu vietu mūsdienu pārtikas klāstā. Mēs ticam, ka pārtika liek justies tik labi, cik labi tā garšo. Mēs paplašinām robežas un izaicinām vispārpieņemtus uzskatus, kad runa ir par našķēšanos un uzkodām. Tā radās mūsu dabīgais un veselīgais kraukšķis PUPUCHI. Ar olbaltumvielām bagāta cūku pupu uzkoda, kas droši stājas blakus ierastajiem čipšiem un bruģē ceļu jaunai kategorijai uzkodu klāstā.

PUPUCHI ir unikāls produktsbez taukvielām grauzdētas cūku pupas. Veselīga uzkoda no augstvērtīgām, dabīgām izejvielām. Jāatzīmē samazinātais sāls un tauku saturs.  100% Latvijas produkts. Uzkoda noderēs kā piedeva vakara dzērienam, būs lielisks glābiņš, kad netiec pusdienās vai nav bijis laika brokastīm.

Kraukšķis iederas arī delikatešu vidē un  pielietojams  maltīšu gatavošanā un ir piemērots veģetāriešiem. Iepazīstieties ar šo produktu Stockmann Delikateses nodaļā 1.st. Iepazīsti Pupuchi produktu pagatavošanas iespējas:

Grillmaize ar marinētām bietēm, spinātiem, feta siera un pupu aizdaru
Brokastu pīrāgs, quiche
Pupu un bekona zupa