Vegāniska ballīte pie dabas

Vegāniska maize, svaigi vai grilēti dārzeņi un humuss. Trīs lietas, un visi ir paēduši, laimīgi un var priecīgi doties tālāk. Tieši tik vienkārši!

 

VEGĀNISKIE SIERI

Bieži vien tas, kas attur pievērsties vegāniskai ēdienkartei, ir mīlestība pret sieru. Tagad tā vairs nav problēma, jo vegānisko sieru plaukts plešas plašumā arī pie mums – Stockmann Delikatess veikalā.

 

KOMBUČA IR MODĒ

Dabīgs, pat veselīgs dzēriens ar dažādām garšām. Uzvaras gājienu kombuča sāka pirms pāris gadiem, un prognozes liecina, ka tās popularitāte vēl nebūt nav sasniegusi slavas zenītus. Šis – Kaptain – ir tikai viens no zīmoliem, ko atradīsiet mūsu veikala plauktos.

SOJŠLIKS

Tas nav joks vai drukas kļūda – sojšliks ir vegānu iespēja izbaudīt grilētu šašliku. Iepriekš apcepti un dažādās marinādēs iemarinēti sojas gabaliņi garšos arī gaļas ēdājiem.

THE BEGINNINGS VESELĪGIE KREKERI

Produktus ar The Beginnings zīmolu mūsu pircēji ir iemīlējuši jau sen, jo tie piedāvā brīvību no konservantiem, mākslīgajiem saldinātājiem, transtaukskābēm, sintētiskajām krāsvielām un citiem tehnoloģiju “brīnumiem”. Tas ir jauns sākums tiem, kas vēlas pievērsties dabiskumam. Tagad The Beginnings sortiments mūsu veikalā papildināts ar vegāniskajiem krekeriem – sātīgiem un spēcinošiem, gatavotiem no sēklām, garšaugiem un dārzeņiem, nesatur glutēnu, raugu vai iesalu, nemaz nerunājot par konservantiem un garšas pastiprinātājiem.