Aukstā tēja vasarā

Jūlijā Stockmann Pastāvīgajiem Klientiem piedāvājam īpašu cenu klasiskām tējām jaunās garšu un pagatavošanas variācijās. Iepazīstas Tea Latte līniju un Ahmad aukstās tējas.

Tea Lattes līnija ir “tēja ar pienu” stila dzēriens. Šai līnijai tēju receptūra ir īpaši izstrādāta kombinēšanai ar pienu. Tējas var baudīt gan karstā, gan aukstā veidā. Parasti Latte tējas gatavo ar putojošu pienu, bet šīm tējām īpaši siltajās vasarās dienās  piestāvēs ledus gabaliņi. Silta tasīte gardās, aromātiskas Latte tējas ir lieliska alternatīva desertam pēc gardas ēdienreizes.

Tipson tēja latte, Irish Cream tēja 30 paciņas 2,70 (3,35)
Tipson tēja latte, Mandeļu tēja ar Āzijas garšvielām 30 paciņas 2,70 (3,35)
Tipson tēja latte, Ābolu tēja ar kanēli 30 paciņas 2,70 (3,35)
Tipson tēja latte, Šokolāde 30 paciņas 2,70 (3,35)

Ahmad aukstā brūvējuma tējas ir ātrs un ērts veids, kā baudīt svaigi pagatavotu vēsu tēju. Tējas maisiņu ieliek aukstā ūdenī tikai uz dažām minūtēm, nav nepieciešams verdošs ūdens. Nepievienojot cukuru vai saldinātājus, pagatavotais dzēriens būs lieliska alternatīva bezalkoholiskajiem dzērieniem. Pievienojot Ahmad auksto tēju savai ūdens pudelei iegūsi atspirdzinošu tējas devu.  Sortimentā ir melnās un zaļās tējas maisījumi – tas piedāvā perfektu vasaras dzērienu visai ģimenei.

Ahmad aukstā zaļā tēja 42g (20 pac.) 2,20 (2,80)
Ahmad aukstā melnā tēja 42g (20 pac.) 2,20 (2,80)

Pievērsiet uzmanību – Stockmann Delikatess nodaļa jūsu ērtībai ir pieejams dzerama ūdens. Aicinām uzpildīt savu ūdens pudeli bez maksas!