SVINAM LATVIJAS SVĒTKUS

Novembris ir svētku mēnesi mūsu Latvijai. Posīsimies un pulcināsim ģimeni pie svētku galda, lai godinātu un vēlētu simtgadniecei daudz baltu dieniņu. Galdā svētkos ceļam visu to labāko, tādēļ Stockmann Delikatess šim mēnesim sarūpējis īsteni latviskus kāļu, kartupeļu un burkānu sautējumus. Tiem lieliski piestāvēs cepetis no kukurūzas cāļa, ko pie mums var nopirkt, jūsu jau iemīlētā liellopu gaļa dubultā marinādē un rikotas deserts.

Celsim svētku galdā arktisko paliju

Arktiskā palija tepat no Pierīgas zivju audzētavas ir svētku ēdiens. Pie mums Stockmann tā iegādājama svaiga uz ledus vai jau sagatavota cepšanai zaļumu marinādē. Klāt piestāvēs kaut kas no aukstuma vitrīnu plašā klāsta – zaļie zirnīši, pupiņas vai krāsaini dārzeņi, kā arī Treviano lieliskie graudaugu ēdienu maisījumi.

Latviska siera plate

Siera meistarība Latvijā nu jau ir izaugusi līdz izsmalcinātai siera platei. Vienkāršo Krievijas un Holandes sieru atstājiet ikdienai. Svētku reizē celiet galdā Māra Rehtšprehera Gouda un Taleggio tipa sierus, jau pasaules slavu iekarojušo “Soira” un “Ievas siers” produkciju, kā arī mūsu aromātiskos vietējos kazas sierus. Tie lieliski sader ar mūsu pašu Abavas vīnu “Solaris”, kas darīts no vietējām, tepat Sabilē audzētām vīnogām. Un kādēļ tad arī piedevās neizvēlēties vietējo ražotāju – “Pupuchi” pupu kraukšķus vai “Krippu” zirņu krekerus?!

Deserts Latvijas dzimšanas dienā

Mīlestība pret mūsu Latviju un krāsu kombinācija sarkanbaltsarkans ir kalpojusi par iedvesmu mūsu Stockmann Delikatess meistariem radīt šo baltsarkanbalto desertu – baltās šokolādes musu ar samtainu velveta kūkas biskvītu un avenēm.

Modra olas

“Modris ir pilsētas puisis laukos ar citādu skatījumu uz dzīvi.” Tā rakstīts viņa Instagram profilā, no kura visu Latviju ir apceļojušas viņa bildes ar skaistām, krāsainām lauku olām. Modra vistiņas dēj baltas, zilganas un visādu nokrāsu brūnas olas. Tās ir skaistas. Tagad “Modra olas” ir arī Stockmann veikalā.

Medījuma gaļa

Mūsu, Latvijas, vērtība ir tās meži un savvaļas dzīvnieki – aļņi, brieži, stirniņas. Turpmāk Stockmann veikala sortimentā vienmēr būs pieejama meža dzīvnieku gaļa. Baudiet to labā burgerā, rudenīgā sautējumā vai labi pagatavotā steikā.

 

Kunturi asinsdesa

Ir rudens – laiks labai asinsdesai. Kādreiz šo gardumu gatavoja uzreiz pēc cūkas bērēm. Tagad “Kunturi” piedāvā autentisku, īstu asinsdesu garākā laika periodā, bet vienalga – vislabāk tā garšo, kā ierasts, rudenī, viegli apcepta, ar aromātisku brūkleņu ievārījumu vai mārrutkiem.

 

Iepazīstiet arī citus vietējos jaunumus

Mūsu sadarbības partneris The Beginnings piedāvā īstu kakao un makas saknes pulveri. Tas satur augu izcelsmes olbaltumvielas, ogļhidrātus un šķiedrvielas, kas veicina imūnsistēmas darbību, uzlabo libido un izturību, mazina nogurumu.

Nutri smūtiju maisījumā ir viss veselīgais, ko vajadzētu ēst. Atliek vien sekot instrukcijai uz iepakojuma, un augstvērtīgs smūtijs vienā mirklī ir gatavs.

 Nutego un Plukt vairs nav jaunumi mūsu pircējiem. Par tiem vien atgādinām, jo ir rudens – laiks labai tējai un našķim ar kārtīgu zemesriekstu sviestu.

Uzziniet vairāk par šiem un daudziem citiem vietējiem produktiem Stockmann Delikatess sortimentā jaunajā novembra katalogā.