Stockmann Loves delikateses nodaļā

Esam izvēlējušies labākos un klientu iecienītākos pārtikas produktus vēl gardākiem mirkļiem jūsu virtuvē!

Garšas izjūta katram ir sava – tā  ir dažāda un bieži vien pat pretrunīga, ir grūti uzminēt vai citiem garšos Tavs mīļākais siers vai iecienītākie salāti, ar ko cienāt ciemiņus. Cenšoties atklāt garšas noslēpumus, veidojam Stockmann Loves delikatešu produktus jūnijā. Jūsu izvēlei piedāvājam labākos un klientu iecienītākos pārtikas produktus un atzīmētus ar sirsniņas cenu zīmi.  Izbaudiet garšu ceļojumu un atklājiet atzītāko garšu veiksmes noslēpumus.

Viena no pēdējā laika labākajām tendencēm, izvēlēties maizi bez rauga. Mūsu klientu iecienīto maižu noslēpums nav tikai labā sastāvā, bet arī to veselīgumā kombinācijā ar garšām. Piemēram bezrauga maizes sastāvā ir veselīgās sezama un saulespuķu sēklas un diedzēti rudzu graudi. Gan garšīgi, gan veselīgi! Sekojiet līdzi arī citiem ieteikumi Stockmann maizes nodaļā!

Ja  gribas pagaršot kādu jaunu sieru, tad sekojiet Stockmann Loves norādēm siera nodaļā. Nogaršojiet Morbier sieru kā arī savā siera platē iesakām iekļaut skaisti sagrieztu pikanto Tete de moine sieru. Viegli un ātri pagatavojami salāti vai uzkodas ar Burratu ar baltajām trifelēm iepriecinās gan jūs, gan jūsu viesus. Burrata siers ir piemērots vasarai, viegls un trifeļu aromāts ir patiess baudījums gardēžiem.

Ieskatoties kūpinājumu un gaļas delikatešu nodaļā, varēsiet iepazīt kādas garšas izvēle ir citiem klientiem. Piedāvājam liellopu gaļas pastēti vai pīles aknu muss. Ja vēlaties zināt kādu gaļu un desu pasniegt viesiem, meklējiet Stockmann Loves norādes un jautājiet pārdevējām. Kā arī pēc jūsu lūguma sagriezīsim šķēlēs un ievakuumēsim jūsu pirkumus.

Zivju un gaļas nodaļā Stockmann Loves ceļvedis jums parādīs jau pabaudītus Stockmann Delikatess gardumus ka piemēram laša ceviche vai tunča pasta un citu klientu iecienītākās zivis un gaļas.

Meklējiet Stockmann Loves produktus Stockmann Delikatess nodaļā, atzīmētus ar sirsniņas cenu zīmi!