La Famille Boutrais austeres

Austeru audzētāju La Famille Boutrais  stāsts

Austeru audzētavas saimniekiem bieži vien jautā par šī interesantā darba izvēles motivāciju, un  atbilde vienmēr ir vienāda: aizraušanās … visaptveroša kaislība uz jūru, tās brīnišķīgo apkārtni kur mājo pētnieki un vietējie iedzīvotaji, un gaisā virmo dažādi jūrnieku stāsti.

Alkas  pēc jūras un paša pieredze iedesmoja Paskālu izveidot īpašu austeru ražošanu daudzsološos līčos Īrijā un dzimtajā Francijā. Pašmācības ceļā viņš ieguva nepieciešamās zināšanas un organizēja austeru audzēšanu. Ritot laikam  apmācīja arī savu dēlu Hugo, kurš 25 gadu vecumā ir gatavs pārņemt uzņēmuma vadības grožus.

La Famille Boutrais ģimenei pieder piecas austeru audzētavas, kurās strādā franču komandas, kas spēj strādāt ar unikālu aizrautību. Sublimējot zināšanas par terruāru un īstu audzētāju meistarību, austeru audzētāji pastāvīgi uzlabo sava darba kvalitāti lai jums piedāvātu izcilu produktu.

Ar ko baudīt austeres

Vai austeres jābauda ar mērci? Īsteni austeru cienītāji iesaka tās ēst bez mērces vai citrona. Tomēr tas ir gaumes jautājums. Pirms austeres ēšanas tai var uzpilināt nedaudz citrona sulas, Tobasco mērces vai kādas citas sagatavotas mērces. Stockmann Delikatess piedavā savu klasikās Mignonette mērces variāciju ar smalki sakapātiem sīpoliem.

Klasikās austeru mērces

Mignonette: sarkanais etiķis, smalki sagriezts šalotes sīpols, rupji malti pipariAsiņainā Marija: tomātu sula, tabasko mērce, mārrutki, maltas dilles, plānās šķēlēs sagriezta selerijaCitrona Sriracha: citrona sulas, Sriracha mērce, 1 medus.Sald- skābā Habanero: rīsu etiķis, brūnais cukurs, tējkarotes Habanero, sāls.Ingver- ķiploku mērce: rīsu etiķis, sasmalcināts sīpols, rīvēts ingvers, rīvēts ķiploks.

 

Stockmann Delikatess sortimenta La Famille Boutrais austeres

Austeres ir dažādu vitamīnu avots, jo to sastāvā ir cinks, kalcijs, magnijs, dzelzs, A, B, C un D vitamīni. Austerēs atrodamās vielas palīdz uzlabot redzi, novērst dažādu nieru slimību rašanos un nostiprināt imūnsistēmu. 

Austere Creuse SENTINELLE No.3 (66-85g) Francija/Īrija, gb-2.30

Austeres Sentinella gandrīz 3 gadus tiek bagātinātas ar dažādām uzturvielām, ko piedāvā austeru audzētavu brīnišķīgā jūras vide Boutrais ģimenes audzētavās Francijā un Īrijā.

Garša:

Šī īpašā austere ir gaļīga un kraukšķīga ar lazdu riekstu un mandeļu garšu un nelielu joda pieskaņu nobeigumā. Tā lieliski sader ar citronu vai šalotes sīpolu ar nelielu etiķa piedevu.

  

Austere Creuse CELINE MAISON No.1 (111-150g) Francija, gb-2.30

Céline austere ir saņēmusi apbalvojumu no Concours Général Agricole de Paris, kas apbalvo labākās un garšīgākās austeres kopš 2007. gada. Austere Celine Maison ir apvienojusi labāko- tā ir vietējā Francijas austere, kas saglabājusi audzētavas augstos kvalitātes standartus un lielisku garšu. Garša:Spēcīga garša kas piemīt šai austerei, padara to kraukšķīgu un pārsteidzoši baudāmu. Spēcīgā garša labi sader ar citronu sulu vai klasisko Mignonette mērci.

 

Austere Creuse OSTRA REGAL No.3 (66-85g) Francija/Īrija, gb -2.70

Ostra Regal austere izceļas ar kvalitāti. Četrus gadus audzēta plašā saimniecībā, šī austere ir La Famille Boutrais lepums kas izaudzis Īrijas Bannow Bay līcī. Šis līcis ir unikāls dabas veidojums, jo un tam ir tikai šaura grīva uz jūru. Pateicoties šādam novietojumam austere notverot fitoplanktonu, gūst labumu no visām uzturvielām, kas nepieciešamas tās labākajai attīstībai.Garša:Joda un akmeņu notis attīsta spēcīgu aromātu. Austere ir kraukšķīga un salda ar nelielu riekstu garšu, kas  padara to par īstu jūras delikatesi.

 

Austere Creuse OSTRA REGAL GOLD “Sélection OR” No.2 (86-110g) Francija/Īrija, gb -4.50

 OR Ostra Regal  ir La Famille Boutrais audzētavas lepnums , tās ieguve veido mazāk nekā 5% no Ostra Regals katru gadu audzēto austeru. Pārkaisīta ar ēdamām 22 karātu zelta ziedlapiņām, GOLD ir labākā izvēle  īpašiem svētkiem.

Garša:

Tāpat kā Ostra Regal, austere atklāj garšā joda un akmeņainu notis un spēcīgu aļģu aromātu. Austere ir kraukšķīga un salda, ar nelielu riekstu garšu. Austeres Gold Selection garša ir izsmalcināta kas  padara to par izcilu delikatesi.

 

Austere Creuse SELECTION MARINE No.3 (66-85g) Īrija, gb-1.70

Augusi MacSwyne līcī Sélection Marine ir izcilas kvalitātes austere. Lielisks piemērs, kas apvieno tradīcijas un veido atmiņas par austeru maltītēm kopā ar draugiem vai ģimeni.

Garša:

Viegli un harmoniski minerālvielu aromāti. Jūra piešķir austeres garšai smalkumu, savukārt akmens un sāls – raksturu. Austere Selection Marine ir ideāli piemērota kā aperitīvs ar maizi ar sviestu un glāzi baltvīna.