Stils ir daudzveidībā

Kazas piens ir vērtīgs uzturlīdzeklis, un no laba piena top izcili sieri. Pie kazas siera ir jāpierod. Tam raksturīga īpaša smarža un dziļi izjustas garšas nianses. Tas parasti ir garšās stiprāks, izteiktās, asāks. Bet… ja kazas sieru iemīl, tad uz mūžu. Svaigais kazas siers ar biešu čipsiem, kazenēm vai biešu un lapu salātos, īsts, no kazas piena darināts Rokforas siers ar valriekstiem uz tikko ceptas maizes, puscietais kazas siers kopā ar labi noturētu sarkanvīnu. Tās ir tikai dažas kombinācijas, lai sāktu iemīlēt un mūžam paliktu uzticīgi kazas sieriem. Stockmann Delikatess kazas sieru plaukts droši vien ir Rīgā visapjomīgākais, jo mēs esam par daudzveidību.

Rocinante aitas piena siers ar rozmarīnu, 1kg, Spānija 28,90
Papillon Black aitas piena siers Roquefort, 1kg, Francija 29,50
Soignon kazas piena siers ar balto pelējumu, 1kg, Francija 19,90
Chavroux kazas piena siers, 150g, Francija 4,20

Stockmann Delikatess siera nodaļā ir izcila kazas un aitas sieru izlase – gan mīkstie, gan cietie, gan klasiskais Chevre kazas siers, gan aitas siers Roquefort kas ir īstais vēsturiskais Roqueforts.
Krēmveida un atšķirīgs pēc garšas kazas siers ir piena produkts, kuru bauda visā pasaulē. Kazas sieram ir visdažādākās garšas un struktūras, sākot no mīksta svaigā siera līdz sāļam, drupināti izturētam sieram. Turklāt kazas siers nodrošina veselīgus taukus, kas var uzlabot sāta sajūtu un dot labumu svara zudumam.

Serviss siera nodaļā

Siers gabaliņos, siers šķēlītēs, rīvēts siers.. Tik daudz dažādu sieru ir pieejami Stockmann Delikatešu nodaļā. Ja esat noskatījis kādu no sveramajiem sieriem, tad pārdevējs ar lielāko prieku nogriezīs kāroto gabalu no siera rituļa un , ja vēlēsieties, sagriezīs to arī šķēlītēs.

Piestāvēs pie siera

Kazas sieram lieliski piestāv patreiz aktuālākās sezonas ogas un augļi – vīģes, granātāboli,  vīnogas.


Vīģes, Turcija, gb 0,60
Granātāboli, Spānija, kg 5,95
Vīnogas tumšās, Ziemeļu Maķedonija, kg 2,90
Vīnogas zaļas, Itālija, kg 2,90
Vīnogas Red Globe, Itālija, kg 2,60