Delikatess express

Ērtāk, gaišāk, ar vēl plašāku sortimentu no visas pasaules un Latvijas. Ar mīlestību pret Rīgu un cieņu pret mūsu vēsturi un vidi. Mēs atrodamies starp dzelzceļa staciju un tirgu un iekļaujamies šajā vidē – ar dinamiku un sliežu klaboņu, ar ceļa romantiku un urbānu eleganci, ar svaigāko, ko ik rītu var atrast pilsētā.

Dzelzceļa stacija un tirgus jau izsenis ir vietas, kur sastopas visa pasaule – gluži kā mūsu delikatešu stendos, kas piedāvā visu svaigāko, aktuālāko, klasiskāko un vienlaikus pārsteidzošāko no visas pasaules un Latvijas.
Laiks šo sajūtu notvert arī stiklā, metālā un betonā.

Jau septembrī mūsu pircēji varēs novērtēt Stockmann Delikatess jauno veidolu, kas radīts kopā ar arhitektiem Lieni Griezīti un Robertu Valdmani, un piedāvājumu, ko veidojuši mūsu speciālisti kopā ar vietējiem un ārvalstu ražotājiem.

Bet arī vasara būs garda kopā ar Stockmann delikatesēm.
Stockmann Delikatess vasaras mājvieta Stockmann Delikatess Express no 28. jūnija 1. un 2.stāvā.

 

Pasūtiet mūsu delikateses arī Bolt Food – šobrīd jau divreiz plašākā piedāvājumā.

 

 

1. stāvs  – pārtikas produkti

 

SALDĒJUMI UN SMŪTIJI

Stockmann Delikatess Express 1. stāvā pieejama izmeklēti saldējumi un augļu smūtiji, kas sniegs atspirdzinājumu karstajā vasaras tveicē. Iepazīsti šīs vasaras jaunumu – atvēsinošos SUN 365 saldējumus, kā arī iemīļotos, Latvijā ražotos Avenei saldējumus un smūtijus.

Atspirdzinoši dzēreni

 

 

 

2. stāvs – fasētā pārtika, alkoholiskie dzērieni, sadzīves ķīmija

 

Izmeklētas uzkodas vasaras svētkiem

Delikatess Express 2.stāvā atradīsiet izmeklētus produktus, uzkodas, kas kalpos kā lielisks maltītes papildinājums.

 

VASARĪGI VĪNI

Delikatess Express u/v Stockmann 2. stāvā pieejama plaša vasarīgu vīnu izlase, kas lieliski papildinās silto vasaras vakaru baudījumu dārza terasē.

Enerģijas lādiņš

Vasaras tveicē uzlādē sevi ar enerģiju izvēloties vitamīniem un vērtīgām uzturvielām bagātus produktus. Stockmann Delikatess Express 1. un 2. stāvā atradīsiet plašu superfood produktu klāstu.