Saldētie saldumi

Lielāki vai mazāki svētki ir jāsvin, jo prieks un pozitīvas emocijas ir ļoti svarīgas! Palīgs garastāvokļā uzlabošanai ir saldais ēdiens. Plānot pirkumus ilgākam laikam, iesakām arī alternatīvus variantus, ja nav laika vai izejvielu, lai pats gatavotu.

Iesakam paskatīties saldētā vitrīnā, kur saldētās tortes var iepirkt ilgākam laikam un laicīgi atkausējot saldais ēdiens būs viegli gatavs!

 

Mēs iesakām

  1. Latvijā ražotās Dabas Dimanti tortes ir sagatavotas maksimāli liekot uzsvaru uz veselīgo sastāvdaļu labo īpašību saglabāšanu. Varat izvēlēties klasiski saldo Odziņu, vai veselīgo Kabacīti vai Bietīti vai Burkāniņu. Šīs tortes nesatur glutēnu.
  2. Zviedrijas Almondy torte ir neapšaubāmi saldumu klasika, neliela, ar savu īpašo mandeļu –šokolādes garšu, ir iekarojušas daudzu klientu sirdis. Arī šī torte ir bez glutēna.
  3. Itāļu Bindi deserti ir lielisks risinājums tiem kas meklē oriģinālu desertu, palidus prieksrocība-profiteroļu bumbiņas ir viegli porcionēt. Tās ir vai nu bumbiņas pildītas ar šokolādes krēmu vaniļas mērcē vai bumbiņas pildītas ar vaniļas krēmu, šokolādes mērcē. Servējot  lieliski derēs ogas, svaigas vai saldētas, konservētas vai kāda mērce piemēram šokolādes.
  4. Jūsu svētku saldais ēdiens var būt arī klasiskais Vācu deserts- ābolu strūdele. Mājas uzcepat atbilstoši instrukcijai un silts, smaržojošs saldais uzlabos omu visiem mājiniekiem. Iesakam pasniegt ar saldējuma bumbiņu vai vaniļas mērci.
  5. Mūsu saldētava varat atrast arī siera kūku, plūmju drumstalkūku ko ir tikai  jaatkausē. Šīs kūkas labi papildinās putukrējums, konservētas ogas un augļi.
  6. Skandināviska pricešu kūka ar marcipāna pildījumu nav tik pazīstama, un varbut tieši tāpēc to vērts nobaudīt.  
  7. Mazākiem svētkiem mums ir porcijveidu deserti- klasiskie Itāļu Meringata, sokolades suflē, citronā pildits citronu sorberts, kokosrieksta pildīts sorberts, ka arī makarūku cepumi.

 

Padomi

Sekojiet atkausešanas vai cepšanas norādījumiem ko devis ražotājs.

Saldētas tortes pēc vēlmēm varat papildināt ar svaigam, saldētām, konservētam ogam, augļiem, gatavjam saldajam mērcem- karameļu, šokolādes, vaniļas mērci, svaigi putotu vai  jau gatavo putukrējumu. Dažādi saldo dekori, ēdamais zelts un jūsu saldais būs patiesi garšīgs, skaists un unikāls.

Dabas dimanti Deserta torte Bietīte, 700g 9,50
Dabas Dimanti deserta torte odziņa, 800g 10,90
Dabas Diamanti Deserta torte Kabacītis, 700g 9,50

Almondy mandeļu torte ar Daim karameli 5,50
Plūmju kūka ar drumstalām, 1250g 7,90
Dolceria Alba beze kūka meringata, 120g 3,20

Coppenrath&Wiese ābolu strūdele, 600g 2,80
La Donatell suflē ar šokolādi, 200g 3,85

 

President putukrējums, 250g 2,30
Monin karameļu mērce, 500ml 5,80
Zemenes, Grieķija, 500g 1,90
Avenes, 125g 3,25