Saldējuma prieks

Trīs saldējumi, trīs stāsti, trīs vērtības

Lohilo proteīna saldējums

Enerģija ir spēks! Atbilstoši šim sauklim radīts saldējums, lai varētu pilnībā izbaudīt dzīvi, neapdraudot veselīgā un aktīvā dzīvesveida mērķus.

Lohilo saldējuma stāsts sākās kādu dienu pēc trenažieru zāles apmeklējuma, kad zviedru jaunieši vēlējās nobaudīt saldējumu, taču pieejamais saldējumu sortiments īsti neatbilda sportiska un veselīga dzīvesveida piekritēju vērtībām. Pieslīpējot recepti Lohilo saldējums  sanāca ne vien veselīgs, bet arī ļoti gards,  tāpēc tas ir kļuvis par aktīvu cilvēku iemīļotāko saldējumu.

 

Itālijas saules apspīdētais Il Tonitto sorberts

Šis sorberts ražots ar inovatīvām metodēm izmantojot saules enerģiju. Il Tonitto sorbertiem tiek izvelētas vislabākās dabiskās izejvielas ar sertificētu izcelsmi, dodot priekšroku itāļu produktiem. Visi produkti ir bez ĢMO, bez hidrogenētiem taukiem, krāsvielām vai mākslīgiem aromātiem, ir vegāni un nesatur glutēnu.

Saskaņā ar Il Tonitto darba ētisko redzējumu un cieņu pret vidi: lai samazinātu piesārņojumu, emisijas un atkritumus ražošanas laikā, lielākā daļa izmantotās enerģijas nāk no mūsdienīgas fotoelementu sistēmas, tas ir izmantojot saules enerģiju.

 

Ģimenes svētki ar īstenu Latvijas saldējumu – Grasberga saldējumu

Grasbergu saimniecība Zilūži ir par ģimenes vērtībām, kas ir īpaši lolota un darbojas jau otrajā paaudzē. Saimniecības produktu radīšanā tiek izmantots piens, kas iegūts no pašu gotiņām, līdz ar to piena ceļš līdz pārstrādei ir ļoti īss. Grasbergu ģimenes receptes ļauj produktiem gatavoties dabīgā un lēnā veidā, bez procesa paātrināšnas, kas nosaka to kvalitāti. Saldējumā receptes veidotas pēc iespējas dabīgākas un tajās netiek izmantoti stabilizatori. Saldējuma pagatavošanā tiek izmantota zapte no vietējiem cidoniju audzētājiem Kocēnu novadā. Auzu pārslas griljāžas saldējumam ir pašu audzētas un grauzdētas.