Nepārspējami gardi augļi no Sicīlijas

Gatta ģimenes uzņēmums (Marco Gatta un Maija Karlsone) kopš 1937. gada trijās paaudzēs apsaimnieko 20 ha citrusaugļu dārzus vulkāna Etnas pakājē, Katānijā, Sicīlijā. Klementīniem un sarkanajiem Tarocco apelsīniem vulkāna radītais mikroklimats un minerālvielas augsnē piedod gan vienreizēju garšu, gan aromātu. Apelsīni nogatavojas 6-8 mēnešu laikā. Ziemas periodā kontrasts starp aukstajām, sniegotajām naktīm un saulainajām dienām veicina apelsīnos sarkanā pigmenta – antocianīna rašanos. Apelsīni satur antioksidantus, minerālvielas, lieliski nostiprina imunitāti. Tie satur ap 40% vairak C vitamīna par citām apelsīnu šķirnēm, tiem ir plāna miza , maiga un salda garša, smalks aromāts. Tāpēc Sicīlijas sarkanais apelsīns Tarocco tiek dēvēts par “apelsīnu karali”.

“Augļus novācam ar rokām dienu pirms izsūtīšanas un netiek apstrādāti ne mehāniski, ne ķīmiski. Mūsu “old fashion fruit company” joprojām apelsīnus lasam pītajos grozos, kuriem ir vairāk kā 50 gadu.

Esam ļoti gandarīti aizsūtīt mazliet Sicīlijas saules uz Latviju un lai Jums labi garšo!”, saka ģimenes uzņēmuma īpašnieki.

 

KLEMENTĪNI – Šosezon bija ļoti augsts ražīgums, augļi lieluma ziņā ir virs vidējā.

Klementīni Nova 1 kg,  II šķira Sicīlija 4,90

 

APELSĪNI TAROCCO SCIARA – To lielums ir iespaidīgs, tāda ir šīs šķirnes specifika. Šī ir diezgan salda apelsīnu šķirne.

Apelsīni Tarocco Scirè 1 kg II šķira Sicīlija 4,90

 

APELSĪNI TAROCCO SCIRÈ – Šīs šķirnes augļi ir daudz mazāki, dažāda kalibra, tāpēc vizuāli interesanti.

Apesīni Tarocco Sciara  1 kg II šķira Sicīlija  4,90