Iepazīstiet Lielbritānijas produktus

Lielbritānijas garšas – u/v Stockmann Delikateses nodaļā no 27. līdz  31.05.

Stockmann piedāvā Lielbritānijai raksturīgakos pārtikas produktus, idejas un gatavos ēdienus maltītes pagatavošanai Lielbritānijas gaumē. Izbaudiet izsmalcinātās garšas, smaržas un burvīgo noskaņu, ko rada autentisks Lielbritānijas ēdiens.

Britu virtuve ir par tradīcijām, kas iegūtas un mantotas no paaudzes uz paaudzi un kaut arī Lielbritānijā ir bagāta ar vietējām kulinārijas tradīcijām, vietējās kulinārijas tradīcijas ir papildinājusi un bagātinājusi Lielbritanijas koloniju virtuve. Tieši postkoloniālajā teritorija britu virtuvi ietekmēja visvairāk, īpaši Dienvidāzijas virtuve un kultūras.

Labi pazīstami tradicionālie britu ēdieni ietver bagātīgas brokastis, Fish and chips, svētdienas cepeti, steiku un nieru pīrāgu. Tomēr cilvēki Lielbritānijā ēd daudz dažādu pārtikas produktu, pamatojoties uz Eiropas, Indijas un citu pasaules virtuvi. Britu virtuve piedāvā daudzas reģionālās šķirnes plašākās angļu, skotu un velsiešu virtuves un Ziemeļīrijas virtuves kategorijās. Katrs no tiem ir izveidojis savus reģionālos vai vietējos ēdienus, no kuriem daudzi ir ģeogrāfiski norādīti pārtikas produkti, piemēram, Jorkšīras pudiņš vai Velsas kūkas.

Stockmann ir nopērkami daudzi izsmalcināti Britu produkti!

Sieri – Blue Stilton un dažādi Britu čedara sieri, gan Westminster sharp, gan Ford Farm, gan Wyke čedari, gan interesantais čedara siers ar vīnu.
Pie tējas plaukta ieraudzīsiet plašā izvelē Ahmad tējas un izsmalcinātās Dammann tējas un arī retāk sastopamas Britu tējas kā bezkofeīna tēju no Typhoo.
Saldumi – neatkārtojamās Holdsworth trifeles un konfektes, jauniešu iemīlotos zimolus Quality Street un Mallow tree.
Limonādes – dažādus Fentimans, Belvoir, Bottle Green  dzērienus, pie mērcēm Encona, Stokes un Mackays mērces bet zivju nodaļā katru piekdienu ir svaiga Skotijas laša piegade.

Ja Britu ēdiens asociējas ar brokastīm un auzu pārslām tad Stockmann pārtikas nodaļā atradīsiet sātīgos Flapjack batoniņus un daudzveidīgos Lizis granola brokastu mušļus.  Pat Stockmann dzīvnieku pārtikas nodaļā var nopirkt savam mīļajam kaķim Britu Lily’s barību! Alkoholisko dzērienu nodaļā – Hollows un Shephard Neame & Co ali un plašā izvēlē lieliskie London Dry džini un Skotijas viskiji- Aberlour, The Balvenie, Dalwhinnie, The Singleton un daudzi citi.

 Šefpavārs Alans Koksons dalāš ar lieliskām idejām, kā pagatavot dažus britu virtuvei rakturīgākos ēdienus. Piemēram, Klasiskais Īstonas “Juceklis” Classic Eaton Mess, Angļu vasaras kārtojums Old English Summer Trifle vai Grilēta Tanduri vista Tandoori Chicken. Visas receptes meklējiet šeit>>

Nāc, iepazīsties un izbaudi šo garšas sajūtu celojumu!