Latvijas gardumi

Iepazīsti autentisku Latvijas garšu un iegādājies populārākos Latvijā ražotus produktus Stockmann Delikateses.

Latvijas  klasiskā vērtība – rupjmaize

Mēs iesakām ģimenes ražotnes no Gulbenes rajona Rankas pagasta gatavotu rupjmaizi. Maize ir Bio sertificēta, gatavota ar ieraugu no šķirnes (t.i. ne hibrīdiem) rudzu miltiem. Šo maizi iesaka arī daudzi veselīga dzīvesveida popularizētāji.

Rankas ĶELMĒNU rudzu maize, 1kg 2,50

Konfekte Gotiņa – klasisks Latvijas saldums

Salds sveiciens lielkonfektes veidā – labs risinājums mazam suvenīram. Lielkonfektes ražotas Skrīveru pārtikas kombinātā — vecākā konfekšu “Gotiņa” fabrika Ziemeļeiropā! Skrīveru pārtikas kombināts ir skrīveriešu ģimenes uzņēmums, kas godā ceļ uzņēmuma autentiskās sendienu receptūras roku darba izpildījumā, izmantojot produkcijas tapšanā tikai paša augstākā labuma izejvielas. Tam apliecinājums ir kultūras zīme ”Latviskais mantojums”, kas Skrīveru pārtikas kombinātam  tika piešķirta 2015. gada nogalē. Stockmann pieejamas dažādas garšas – klasiska, ar rudzu maizi, ar čili, ar kaņepe u.c.

Skrīveri piena lielkonfekte gotiņa, 100g 1,25

Latvijas saldumi

Latvijas saldumi pirmām kārtām asociējas ar Laimas saldumiem, kuri plašā sortimentā ir pieejami Stockmann Delikatess. Ja jūs interesē  mazo Latvijas ražotāji, tad iesakām karameles no Karameļu Darbnīcas, šokolādes dražejas AlmaniAnni, Kaķīšu dzirnaviņas šokolādi vai alternatīvu šokolādei – Kerobas konfektes.

Kārumu fabrika keroba konfektes, 72g 2,25

Unikāls produkts – Stockmann urbānais bišu medus

Kopš 2019. gada uz universālveikala „Stockmann” jumta dzīvo 7  bišu saimes, kas ienes 370 kilogramus medus jeb vidēji gandrīz 53 kilogramus no vienas bišu saimes. Bites uz universālveikala jumta mitināsies arī turpmākos gadus. Ievāktais medus ir augstākās kvalitātes – zeltaini dzidrs un tīrs dabas produkts, ar jūtamu liepziedu medus „raksturu”. Iegūtais medus ir nedaudz tumšāks kā citus gadus, jo bites ir spējušas ievākt ne tikai ziedu nektāru no liepu ziediem, bet arī medus rasu no lapām, kas veidojas, kad vēsas naktis nomaina izteikti karstas dienas.

Stockmann liepziedu medus, 200g 5,50

Produkts, kas padarīs jūsu nākamo grila ballīti vēl īpašāku!

Pamēģiniet kādu no Latvija ražotiem kečupiem vai mērcēm, piem. RicBerry ogu kečupu vai kādu no daudzveidīgajam OAK BBQ mērcēm. OAK BBQ mērces ir ar  iespaidīgām garšas notīm un stabilu raksturu. Produkti tiek veidoti no bagātīga garšvielu klāsta, kas ļaus katrai jūsu maltītei spīdēt spožāk. Šīs BBQ Mērces būs izcilas glazēšanai, marinēšana, kā arī protams tūlītējai lietošanai. RicBerry ir meistari prasmē apvienot veselīgo un garšīgo, radot 100% dabīgus, inovatīvus produktus no Latvijā audzētajām ogām. Ogu dabas svaigums un sulīgums, tiek pārstrādātas pēc īpaši saudzīgas RicBerry tehnoloģijas. Kečups no ogām ir īpašs produkts, kuram nav analogu. Ogu pārstrādes tehnoloģija ļauj pagatavot kečupu bez etiķa.

OAKA BBQ ābolu – viskija mērce, 270g 4,60

Neliela uzkoda ražota pēc inovatīvas tehnoloģijas – Pupuchi

Pupuchi ir grauzdētas cūku pupas. Cūku pupas ir pilnvērtīgam olbaltumvielām bagāts produkts. Kraukšķīgajās pupās Pupuchi ir septiņas no astoņām būtiskajām aminoskābēm, kas nepieciešamas jūsu veselībai ikdienā. Pupuchi – veselīga uzkoda kuras ražošanas procesā nav izmatotas taukvielas, ir Jelgavas novada lepnums.

Pupuchi mini pupas , 108g 3,40

Alternatīvie našķi

Dabīgs sastāvs, īpaša pagatavošana zema (līdz 45C) temperatūrā un lieliskas garšas – iesakām pievērst uzmanību zīmolam The Beginnings, kas  rada 100% dabiskas veselīgas uzkodas no augļiem, dārzeņiem un sēklām. Bezgrēka cepumi no smiltsērkšķiem vai upenēm; kalē, biešu, kāpostu čipsi un uzkodu batoniņi- lieliska izvēle veselīgiem saldumiem!

The Beginnings upeņu cepumi, 80g 3,20

Elegants, dabīgs, ilgtspējīgs produkts no Latvijas –Plūkt tējas

Saulessētā, Praulienā, Madonas novadā, radītas tējas, kas saglabājušas savvaļas pļavu augu izsmalcināto burvību un meža aromātiskos augus. PLŪKT piramīdas tējas maisiņu ražošanai izmantotais materiāls ir no augu šķiedras. Šie maisiņi kompostējas 30-60 dienu laikā. Turklāt tie neizdala plastmasas daļiņas Tavā dzērienā. PLŪKT ir vienīgais augu tēju ražotājs Ziemeļeiropā, kas piedāvā ilgtspējīgu, dabai un cilvēkam draudzīgu risinājumu.

Plūkt tēja Nordic Black, 40g 7,50

Somija receptes Latviskā adaptācijā

Stockmann Delikatess nodaļā noteikti pagaršojiet kādu no mūsu slavenajiem kulinārijas produktiem, to atpazīsiet pēc Stockmann Delikateses zīmola kulinārijas un zivju nodaļās  un Take Away kafejnīcā. Šie produkti tiek gatavoti uz vietas no vissvaigākajiem produktiem pēc Stockmann receptūras. Iesākam- Cēzara salātus ar vistu vai izsmalcināto liellopu vai cūkgaļu dubultajā marinādē vai kādu ērti iepakoto polārmaizes sendviču līdzņemšanai.

Stockmann Delikateses Cēzara salāti ar vistu, kg 17,50

Latvijas sieri

Stockmann Delikatess siera nodaļa ir gardēžu paradīze- piedāvājuma labākie sieri no visas pasaules.  Siera mīļotajiem iesakām pagaršot arī Latvijas ražojumus- SierŠtelles sierus, daudzveidīgus Līvi kazas sierus vai Smiltene ražoto burratu.

Smiltenes siers Burrata, 180g 3,60