Labākais sezonā

BIO dārzeņi no zemnieku saimniecības VIZBUĻI

Mēs esam par veselīgām maltītēm un saudzīgu attieksmi pret vidi, tādēļ jo īpaši lepojamies ar savu pastāvīgo piegādātāju z/s Vizbuļi. Vizbuļu saimnieki tepat, Dobeles novada Penkulē, audzē tikai bioloģiskos dārzeņus, tādēļ, lai tos būtu vieglāk atrast, esam tiem atvēlējuši atsevišķu stendu dārzeņu un augļu nodaļā. Pērciet savai ģimenei visu to labāko, jo mēs esam tas, ko mēs ēdam, un tagad, vasarā, kad visi dārzeņi ir tik garšīgi, pērciet bioloģiski audzētus. Jūsu ķermenis jums būs par to pateicīgs!

 

Sidrabjērs

Jēra gaļa vēl nav Latvijas pircēju pirmā izvēle, jo vēsturiski tā nebija viegli pieejama un bieži vien lika vilties kvalitātes dēļ. “Sidrabjērs” jau vairākus gadus cenšas šos ieradumus mainīt. Un mēs, STOCKMANN, viņus atbalstām. Kāpēc?! Jo “Sidrabjērs” gaļa ir maiga un sulīga, pilnīgi bez nepatīkamas smaržas, kas bieži raksturīga jēra gaļai. Ērti iepakota vakuumā dažāda lieluma gabaliņos. Nav jāpērk pusjērs, lai tiktu pie veselīgām vakariņām. STOCKMANN svaigās gaļas nodaļā ir plašs “Sidrabjērs” svaigās gaļas klāsts – no ribiņām un mīkstuma līdz stilbiņam un karbonādēm. Ir iespēja nopirkt gan gabaliņu diviem, gan vairāk lielākai maltītei.

Gaileņu mērce

Kad tad vēl, ja ne tagad. No svaigām, Latvijas mežos lasītām gailenēm STOCKMANN DELIKATESS virtuvē uz vietas top aromātiska un garda gaileņu mērce. Mērce ir ļoti bagātīga – daudz sviestā apceptu sēņu, īsts saldais krējums, svaigi garšaugi. Baudiet to kopā ar sviestā apceptiem jaunajiem kartupelīšiem. Arī tos var iegādāt turpat siltajā vitrīnā

 

Biešu salāti

Jaunā Latvijas raža. Svaiga, nupat no lauka izrauta biete garšo pavisam citādi nekā tā, kas daudzus mēnešus nostāvējusi pagrabā. Nu ir iespēja izgaršot patiešām sulīgas, saldas un aromātiskas jaunās ražas bietes īsti vasarīgos salātos, kopā ar ‘baby’ spinātiem svaigumam, mīkstu kazas sieru sātīgumam un pekanriekstiem kraukšķim. Salātus papildina viegli vasarīga olīveļļas un garšaugu mērce. Un tā ir tikai viena ideja no bagātīgā STOCKMANN DELIKATESS salātu bāra. Viss tas top turpat veikala virtuvē uz vietas, tādēļ vienmēr ir svaigs, kā jau nupat gatavots.

 

 

Plūmju kokteilis – paķer pa ceļam

Bērnības garša, un īsti sezonā. Klasika vienmēr ir modē, un plūmju saldējuma kokteilis ir īsti klasiska garšu kombinācija, kas nevar negaršot. Skābena plūmju sula turpat uz vietas veikalā sakulta kopā ar plombīra saldējumu. Viena glāzīte, pilna ar prieku un enerģiju atlikušajai dienai.

 

 

Latvijā audzēta melone

Maija un Andrejs Kondratjuki pirms sešiem gadiem pievērsās meloņu un arbūzu audzēšanai Latvijā. Latvijā audzētās melones ir krietni saldākas nekā no siltākām zemēm atvestās. Turklāt tas viss ir izaudzēts bez ķimikālijām, pesticīdiem. Kondratjuki audzē dažas meloņu un padsmit arbūzu šķirnes Babītes novada salas pagastā. Tagad tās  pieejamas STOCKMANN DELIKATESS nodaļā. Aicinām nobaudīt!
Latvijas melones 3,50/kg

 

Burrata siers

Mocarella jau kļuvusi par mūsu maltīšu ikdienu, bet burrata vēl ir tikai ceļa sākumā. Kas tad ir burrata – mocarella apvalkā iepildīts stracciatella siers, kas vēl maigākai garšai papildināts ar saldo krējumu. Pārdurot mazliet elastīgo mocarellas apvalku, sulīgais stracciatella mīkstums pamazām iztek un sajaucas ar salātiem.

Augusts ir tomātu mēnesis, un, ja vēl neesat baudījuši burratas sieru, dariet to tagad – tomātu sezonā, jo tā ir lieliska maltīte, kas pagatavojama dažās minūtēs un ir viegla, tomēr sātīga un ļoti garda. Mēs, STOCKMANN, esam par daudzveidību, tādēļ mūsu Piena nodaļas stendos atradīsiet vairāku zīmolu burratas sieru, gan vietējo – Smiltenes piens ražojumu, gan Itālijas izcelsmes mazs un lielas buratas bumbas.