Kvalitatīvas pamatvērtības

Ja būsiet parūpējušies par kvalitatīviem un gardiem pamatproduktiem, maltītes izdosies teju vienmēr. Dodieties uz universālveikalu Stockmann, kur vienmēr atradīsiet īpašus produktus ar pievienoto vērtību gan ikdienas maltītēm, gan svētkiem.

Ja eļļu plauktiņā būs kāda izsmalcinātāka eļļa, piemēram, ķirbju sēklu, avokado vai Kalamatas olīvu Extra virgin olīveļļa, pat ierastie salāti garšos pavisam citādi. Ļaujieties garšu dažādībai un pārliecinieties par jaunām garšu saderībām!

Bazilika pesto ir klasiku klasika, taču saulē kaltētu tomātu pesto pagarinās vasaras garšu. Ļoti labi piestāv grilētiem dārzeņiem, to izmanto gaļas marinēšanai vai mērču pagatavošanai.

Vai tā būtu uzkodu plate vai salāti, saulē kaltēti tomāti ir tie, kas vienmēr izcelsies ar patīkami saldi sāļo garšu. Šie saulē kaltētie tomāti eļļā saņēmuši tik daudz saules, lai mēs to sajustu katrā kumosā.

Āzijas ēdienu cienītājiem noteikti mājās jābūt saldajai čili mērcei, kas paver plašas iespējas gatavošanā. To izmanto, lai marinētu jūras veltes vai gaļu, pagatavotu salātu mērci vai pievienotu voka ēdieniem, piešķirot tiem patīkamu asumu un saldumu.

Izmēģiniet tos interesantās receptēs, sadarbībā ar žurnālu “Pie Galda”.

 

Baklažānu picas aplīši ar vītinātu šķiņķi

 

Cepti sezonas dārzeņi ar saulē kaltētu tomātu silto pesto

 

Pasta ar biešu pesto un tīģergarnelēm

 

Rukolas salāti ar marinētu sieru

 

Ogu un tahini krambls