Jaunums Stockmann sortimentā

Saimniecībā “KOLUMBI” audzē augstvērtīgus tīršķirnes gaļas liellopus vaislai ar izcilu Vācu, Zviedru, Kanādas, Amerikas un Franču ģenētiku, kā arī kvalitatīvu bio nogatavinātu liellopu gaļu pēc sausās nogatavināšanas metodes. Gaļas ražošanai tiek audzētas tīršķirnes ANGUS un WAGYU gaļas liellopi. Piedāvātā gaļa ir BIO izcelsmes, ko apliecina sertifikāts Nr.04-260-15/16 un par izcilu kvalitāti liecina starptautiskais BRC sertifikāts Nr.LV004837.

Galvenais saimniecības ”Kolumbus” pienākums ir nodrošināt cilvēku patēriņam nekaitīgas gaļas ieguvi, tā ievērojami uzlabojot iedzīvotāju veselību un labklājību. Kautuvē ir pašiem sava laboratorija, kurā veic trihinelozes ierosinātāja klātbūtnes noteikšanu gaļā. Kautuve ir reģistrēta un atzīta Latvijas Republikas Pārtikas un veterinārajā dienestā. Kautuve atrodas 2 km no Kuldīgas, Kuldīgas novada, Rumbas pagastā, “Valles”.

Saimniecības bioloģiskajā saimniekošanā pašmērķis ir nevis augstas ražas, bet gan ražas un gala produkta kvalitāte, kas tiek panākta, izmantojot vidi saudzējošas metodes.

Bioloģiskā saimniecība ievēro sekojošas prasības:
•             bioloģiskās daudzveidības uzturēšanu zālājos;
•             paaugstinātas labturības prasības;
•             tīras, dabiskas vides saglabāšana.

Saimniecības prioritāte – veselīgi, laimīgi un kvalitatīvi liellopi!!!

Stockmann Delikatess svaigās gaļas nodaļā piedāvājam plašā izvēlē BIO liellopu gaļu -gan karbonādi, gan škinķi, gan langetu, gan malto gaļu.  Kvalitatīvu steiku cienītājiem- Dry-aged steiki Rib-eye ar kaulu un bez un Striplions. Gaļa safasēta vakuuma iepakojumos lai nodrošinātu labāko kvalitāti.