Aukstākam laikam - krastvīna dzērieni

Stockmann Delikatess ziemas sezona iestājusies arī alkohola nodaļā. Plašā piedāvājumā Latvijas ražotāju karstvīni, klasisks Skandināvu Glogs un Vācu augļainie un ogainie karstvīni. Šogad jaunums Vācu karstvīni ar granātābolu un apelsīnu garšu. Katru gadu karstvīnu pasaulē ir intriga par Blossa karstvīna īpašo, gada karstvīna garšu. Un katru gadu Stockmann klienti vieni no pirmajiem iepazīstas ar Blossa Annual gada garšu.

Blossa Annual ir Starkvinsglogg, jeb Zviedru stiprināts vīns un kopš 2003. gada. Kopš 2011.gada ik gadu Blossa dodas ceļojumā pa pasauli, lai rastu iedvesmu jauna, jubilejas glogg radīšanai. Šī gada garšas iedvesmu Blossa ir atradusi Marakešā. Pudeles dizains ir izstrādāts, iedvesmojoties no tradicionāliem Marakešas krāsas toņiem un ornamentiem.

Karstvīna pamatā ir baltvīns, kura aromāti tiek papildināti ar dažāda veida piparmētru lapu toņiem un klasiskajām Blossa karstvīna garšām. Tumši dzeltenais karstvīns garšā atspoguļo, piparmētras, citrona mizas notis, tējas notis, ābolu notis, krustnagliņu notis un Ziemassvētkiem raksturīgo kanēļa noti.
Iesakām izbaudīt Blossa Annual 2020 siltu, 70% C temperatūrā, pievienojot rozīnes. Lieliski sader ar tradicionālajiem Ziemssvētku saldumiem.