Jūsu enerģijai un skaistumam

Pavasaris bieži nāk ar nogurumu. Jo īpaši šogad pēc garās ziemas aicinām pieslēgties enerģijas lādiņam – tumšā šokolāde, augļu sukādes, īstas Roberts Berrie dzeramās ogas un šā brīža slavas karalis – kolagēna batoniņš. Laiks arī visam, kas mūs padara jaunākus un skaistākus. Stockmann piedāvājumā tādu produktu netrūkst – slavenā matčas tēja, moči saldumi, tik gardajām Kusmi tagad arī detoksa tēja maisiņos un, protams, šoti imunitātei. Vienu katru rītu, un pavasara nogurums kā ar roku atņemts.

 

 

Vēlamies arī iepazīstināt ar jaunu, efektīvu produktu – Imu 19 šotiem.

GOLD BERRY  Smiltsērkšķu šots ar kurkumu un melnajiem pipariem, 60 ml 1,00  (1,25)

GOLD BERRY Upeņu šots ar kurkumu un melnajiem pipariem, 60 ml     1,00(1,25)

GOLD BERRY Dzērveņu šots ar kurkumu un melnajiem pipariem, 60 ml 1,00         (1,25)

Imu 19 šoti sastāv no 3 sastāvdaļām: ogu masas, kurkumas biosulas un pulvera  un melnajiem pipariem.

Ajūrvedas medicīnā kurkuma pazīstama kā zāles bez blaknēm. Ogas tika izvēlētas pēc principa tās , kuras dod lielāko pozitīvo efektu uz cilvēka imūnsistēmu. Smiltsērkšķu ogas veido universālu ( kopēju imunitāti caur visām mūsu sistēmām), purva dzērvene – nieru, aknu un urīnizvadceļu veselību, upenes – plaušu, elpošanas ceļu veselību.

Zinātnieku pētījumi pierāda to, ka kurkuma ( aktīvā viela kurkumīns) grūti ( maz ) uzsūcas mūsu organismā, tāpēc tās aktivizēšanu var panākt ar melno piparu palīdzību (  aktīvā viela piperīns). To sauc par kumulatīvu darbību. Šo produktu iedarbība ir daudzkārt lielāka nekā šo atsevišķo produktu summa. Zinātniski pierādīts, ka kurkumīns kopā ar piperīnu uzsūkšanās organismā notiek vairāk nekā 2 000 % aktīvāk.

Cilvēki praktiski tūlīt sajūt iedarbību: Pirmkārt kaklā ir patīkama dedzinoša sajūta, pāris minūšu laikā vēderā parādās siltuma sajūta. Tas nozīmē, ka notiek šo produktu ātra uzsūkšanās kuņģa – zarnu traktā un tie tiek iznēsāti pa visu mūsu organismu un nonāk visos mūsu orgānos un sistēmās un sākās to darbība. Visa šo produktu darbība balstās uz 3 vaļiem jeb 3 darbības principiem:

  1. Ātra produktu uzsūkšanās mūsu organismā un nonākšana visos orgānos un sistēmās.
  2. Kas savukārt izraisa paātrinātu vielu maiņu šūnās, iznīcinot dažādus infekcijas perēkļus ( baktēriju, vīrusu, sēnīšu, protozojas u.c) , kas izvietojušās mūsu organismā un šūnās traucē noritēt fizioloģiskiem procesiem. Dažādu mūsu organismu šūnu darbība tiek atjaunotā dabīgā veselīgā ritmā.
  3. Šūnu darbības atjaunošana  dabīgā veselīgā ritmā noved pie orgānu un sistēmu atjaunošanas ritma un cilvēki to sajūt kā veselības atjaunošanos un slimību simptomu izzušanu.

Lietot produktu vajadzētu 60 -180 ml dienā vismaz stundu pirms ēšanas, 5 dienas no vietas, tad var ieturēt pauzi 1-2 dienas, tad atkal 5dienas. Ir vajadzīgs laiks, lai organisms sajustu jauno dabīgo pašsajūtu ( vieglumu, enerģiju, psihisko aktivitāti, savu jaunības dabīgumu, veselīgumu). Jums pašiem gribēsies šo produktu lietot vēl un vēl.