Just Nature – produkti no dabas

Daba vienmēr ir piepildījusi cilvēka dvēseli ar prieku, jaunu enerģijas spēku un miera sajūtu, kas ir tik ļoti nepieciešama mūsdienu straujajam dzīves ritmam. Domās un rūpēs par veselību, Latvijā radīts zīmols “Just Nature”, kas ir īpaši izstrādāta produktu līnija, piedāvājot organismam nepieciešamos graudaugu un pākšaugu produktus. Just Nature sortimentu veido dabas enerģiju smēlušies graudaugi un pākšaugi: turku zirņi, bulgurs, lēcas, kvinoja, kuskuss, pērļu grūbas, zaļie griķi u.c. organismam vērtīgi produkti.

Gan zināmi, gan ne tik labi iepazīti produkti no sortimenta ikvienam atklās jaunu garšu pasauli. Rūpīgi atlasīti graudaugi un pākšaugi sniedz vērtīgās uzturvielas un bagātina maltīti ar interesantām garšām. Turku zirņi var kalpot par pamatu humusam, taču tikpat labi tie vērtīgi papildinās jebkuru zupu vai sautējumu. Savukārt bulgurs, kuskuss un kvinoja pārsteigs ar garšu dažādību gaļas, zivs vai dārzeņu pamatēdienus.

 

Noteikti daudz dzirdēts par kvinoju, taču retais uzdrošinājies to pamēģināt, bet velti! Kvinoja ir gatava pāris minūšu laikā, tai ir patīkami riekstaina garša un patīkama tekstūra. 

Savukārt latviešiem zināmās grūbas Just Nature sortimentā pieejams kā pērļu grūbas – apaļas, baltas, skaistas pērles, ar ko dažādot maltītes, nezaudējot sāta sajūtu. Arī lēcas ir nepamatoti nenovērtēts produkts ikdienas maltītēm. Tās lieliski iederas biezzupās, sautējumos un salātos – atliek tikai katram pašam par to pārliecināties. Šķeltās lēcas ir ideāli piemērotas biezzupām, krēmzupām, savukārt nelobītās lēcas būs sātīga piedeva salātos vai sautējumos, saglabājot konsistenci.

Iepazīsti Just Nature produktu līniju un stiprini sevi ar labāko, ko sniedz daba!