Jaunums - Origo kafija

Vārds ORIGO nozīmē “izcelsme”. Šīs kafijas veidotāji  konsultējušies ar zinātniekiem, lauksaimniekiem un plantāciju īpašniekiem kafijas audzēšanas valstīs un ir atklājuši gardās kafijas noslēpumu, kas atrodams ORIGO produktos.  Šīs kafijas kvalitātes noslēpums ir sagatavošanas process. Grauzdēšanas process ilgst apmēram 20 minūtes un tiek veikts maksimāli temperatūrā 225 grādi pēc Celsija. Tas nodrošina pupiņu grauzdēšanu vienveidīgā, maigā veidā, maksimāli attīstot olbaltumvielas un cukura karamelizāciju. Šis izsmalcinātais ražošanas process dod vairāk nekā 800 dažādu savienojumu ar izcilu aromātu un garšu. Pēc tam pupiņas atdzesē ar gaisu.

 

Origo kafijas pupiņas, Imperials wiener mischung 19,90 (25,50)

Imperial Wiener Mischung kafija ir ārkārtīgi aromātiska un harmoniska, tai ir pikanta un bagāta garša ar smalku skābumu. 100% Arabica kafijas pupiņas.

Origo kafijas pupiņas, Klassik Barista 19,50 (24,90)

Izcila svaigu, maigu un pikantu kafijas aromātu pārpilnība. 100% Arabica kafijas pupiņas.

Origo kafijas pupiņas, Cafe crema 16,50 (21,50)

Vidējas grauzdējums. Arabikas un Robustas pupiņu maisījums.

Šai augstākās kvalitātes kafijai ir atlasītas tikai labākās pupiņas no Āzijas, Centrālās un Dienvidamerikas. Īpaši rūpīga aprūpe pārvērš labākās neapstrādātās pupiņas unikālā kafijā. Svaigi pagatavota kafija pārsteidz ar svaigu, nedaudz maigu augļu aromātu, kam piemīt maiga un intensīva garša.