IZSMALCINĀTI UN ELEGANTI - KAVIĀRS

Stockmann Delikatess šogad īpaši izmeklēts storu kaviāra piedāvājums. Dažādu storu šķirņu piedāvājums īstiem pazinējiem un delikatešu mīļotājiem – Krievijas stores, baltās stores un Sibīrijas stores kaviārs. Kaviārs ir dažāds gan garšas, gan konsistences, gan kaviāra ikru lieluma ziņā. Īpaši iesakām OSCIETRA ROYAL, Krievijas stores kaviāru. Svaigais Ars Italica osetras kaviārs ir tīras garšas un lieliska baudījuma meistardarbs. Svaigam kaviāram piemīt īpaši mīksta tekstūra, tas gandrīz kūst mutē. Tā spīdīgo bronzas krāsas pērļu garšā ir jūtami rieksti, to padarot par īstu baudījumu garšas kārpiņām. Ikru izmērs sasniedz 2,8-3,1 mm, un šis kaviārs ir viens no visvērtīgākajiem pasaulē. Itālija bija un vienmēr būs viens no pasaules īstajiem un oriģinālākajiem stores avotiem. Vēsturiski kaviāra pagatavošanai ir dziļas saknes Itālijā, un tā vienmēr ir uzskatīta par īstu delikatesi, vērtīgu ēdienu un privilēģiju, kas paredzēta dižciltīgām ģimenēm un pāvestiem,

Parco del Ticino reģionā no 1900. gadu beigām līdz 2000. gadu sākumam Džovannini un Mandelli ģimenes pārveidoja dažas saimniecības teritorijas, lai audzētu zivis un iegūtu  izcilas kvalitātes kaviāru, pilnībā kontrolējot visu piegādes ķēdi. Drīz pēc tam atdzīvojās ideja par visas Itālijas centra izveidi ar pasaules mēroga nozīmi dažādu sugu stores un kaviāra ražošanai. Uzņēmuma sadarbībai pievienojās trešais partneris- Agroittica Lombarda s.p.a. Šobrīd šis uzņēmums ir vadošais kaviāra ražotājs pasaulē.

CLASSIS SELECTION Baltās stores ikri, 50g 33,60 (42,-)

A.transmontanus Tradition ir patīkama izmēra maigs kaviārs, ko ražo no baltajām storēm, un to raksturo maiga un ne pārāk intensīva garša. Tradition kaviāra pērļu izmērs pārsniedz vidējo, un, lai arī tām ir mazāk izteikta garša, to priekšrocība ir lielākais ikru izmērs.

ARS ITALICA Krievijas stores ikri, 50g 80,- (100,-)

A.gueldenstaedtii Svaigais Ars Italica osetras kaviārs ir tīras garšas un lieliska baudījuma meistardarbs. Svaigam kaviāram piemīt īpaši mīksta tekstūra, tas gandrīz kūst mutē. Tā spīdīgo bronzas krāsas pērļu garšā ir jūtami rieksti, to padarot par īstu baudījumu garšas kārpiņām. Ikru izmērs sasniedz 2,8‒3,1 mm, un šis kaviārs ir viens no visvērtīgākajiem pasaulē.

 

CLASSIS SELECTION Sibīrijas stores ikri, 50g 40,- (50,-)

A.baerii Siberian kaviārs ir ļoti izplatīts, un, lai arī to vērtē zemāk nekā Oscietra kaviāru, tā ir lieliska delikatese, ko ražo no Sibīrijas storēm, un tam piemīt izteikta, intensīva joda garša. Siberian kaviāra pērles ir nelielas, sasniedzot 2,3‒2,7 mm.

CLASSIS SELECTION Krievijas stores ikri, 50g 40,- (50,-)

A.gueldenstaedtii Oscietra kaviārs ir viens no pasaulē pazīstamākajiem un visaugstāk novērtētajiem kaviāra veidiem. To ražo no krievu storēm, un tam piemīt bagātīga, tīra un salīdzinoši intensīva garša. Oscietra kaviāra pērļu krāsas tonis variē no melna līdz greznai bronza, kaviāra pērles ir 2,8‒3,1 mm lielas.