Izlejama dabiski raudzēta kombuča

RUDY’S darītavas kombuča ir atšķirīga no citām, jo radīta, balstoties uz  pieredzi par fermentācijas procesiem un rūpīgai pieejai recepšu izstrādē. Augstākās kvalitātes produkts ar bagātīgu un izteiksmīgu aromātu. Tas ir atšķirīgs no visa produktu klāsta, kas šobrīd pieejams tirgū. Aicinām nobaudīt RUDY’S izlejamo kombuču Stockmann Cafe. RUDY’S darītava ir neliela kombučas ražotne Kuldīgā, kuru 2019. gadā dibināja precēts pāris un suns vārdā Rūdijs.

Visas produkta sastāvdaļas ir 100% dabiskas un organiskas. RUDYD’S kombučas ražošanā izmanto tikai dabīgas sastāvdaļas, bez pievienotām aromātiskām vielām un garšas pastiprinātājiem. Ražotnē paši  sasmalcina ogas un augļus, kā arī izmanto tikai svaigas bazilika un piparmētru lapas, kuras audzējuši Kuldīgas zemnieki. Nesatur konservantus. Satur antioksidantus, probiotiķus un vitamīnus.
RUDY’S darītava pirmā kombučas ražotne Eiropā, kuras mērķis ir kļūt par oglekļa neitrālu ražotāju. Samazināts izmantoto CO2 daudzums  līdz gandrīz nullei, izmanto tikai dabisko kombinuča karbonizāciju. RUDY’S darītava stāda kokus, lai padarītu mūsu planētu tīrāku mums un mūsu bērniem.

Labdarība nav tikai lielo uzņēmumu lieta. RUDY’S darītava nolēmuši ziedot no katras pārdotās bundžas veterinārārstu klīnikai un dzīvnieku patversmei, tādējādi katrs no mums patiešām var palīdzēt tiem, kuriem tas nepieciešams.

Šādai jābūt kombučai.