Itāļu šokolādes valdzinājums

Itāļi mīl arī šokolādi, tāpēc aprīlī aicinām nobaudīt arī dažādas kvalitatīvas šokolādes. Itāļu šokolādes gatavošanas tradīcijas iestiepjas gadsimtiem atpakaļ pagātnē. Izcili šokolādes zīmoli guvuši atzinību visā pasaulē. Amedei ir šokolādes ražošanas uzņēmums, kas atrodas Pontederā, Toskānas reģionā, Itālijā, un tiek uzskatīts par vienu no izcilākajiem šokolādes ražotājiem pasaulē. Viņu produkti ir no šokolādes tāfelītēm līdz trifelēm un pralinē. Vanini iemieso itāļu augstākās kvalitātes šokolādi, kas ražota ar īpašām kakao pupiņām un tiek audzēta rūpīgi atlasītās plantācijās. Kopš 1946. gada Vanini šokolāde iemieso Agostoni-Vanini ģimenes mūžīgo aizraušanos, kas ir īstas itāļu meistarības šokolādes kultūras virtuozi.

Itālijas mēnesim esam sagatavojuši pārsteigumu sadarbībā ar mūsu klientu iemīļoto izcilās Itāļu šokolādes zīmolu Amedei – pralinē konfekšu izlasi, kas veidota īpaši Stockmann klientiem un pieejama tikai Stockmann. Esam ņēmusi vērā klientu garšu izvēles un Amedei rekomendācijas pasaules garšu kombinēšanā.

Elegantās kastītes krāsas izvēli veica mūsu klienti balsojumā Instagramā. Katra šokolādes praline konfekte šajā izlasē ir īpašs, ar rokam pagatavots mākslas darbs ar savu garšu kombināciju.

 

Stockmann īpašajā izlasē:
Noixorange – šokolādes, valrieksta ar apelsīnu kombinācija.
Croccantino- šokolādes, lazdu rieksta un mandeles kombinācija.
Desiderio- baltā šokolāde  ar pistācijām un marcipānu.
Passione- šokolāde ar rumu (satur alkoholu).
Delizioso- šokolāde ar lazdu riekstu pildījumu.