Īpaši – manukas medus

Lietojot teju visus medus veidus ir veselīgi, taču ir pierādīts, ka kādai ļoti īpašajai medus šķirnei, kas savākta no manukas koka un kuras dzimtene ir Jaunzēlande, piemīt ievērojami augstāks antibakteriālo un atjaunojošo īpašību līmenis. Šo produktu bieži var sastapt kosmētisko krēmu sastāvā un to piemin kā lielisku pārtikas produktu skaistuma un jaunības saglabāšanai. Tas ir manukas medus.

Manukas medu bites iegūst no tējas koka jeb manukas krūma ziediem Austrālijā un Jaunzēlandē. Šim krūmam ir mazi smaržīgi balti un rozā ziedi un smaržīgas lapas. Tā ziedēšana ilgst tikai 6 nedēļas, bitēm ir maz laika, lai savāktu ziedputekšņus, kurus pēc tam pārvērš dārgajā medū ar krēmīgu tekstūru un garšu, kuru ļoti novērtē gardēži.

Antiseptisks, pretsēnīšu un antibakteriāls – manukas medus palīdz stiprināt dabisko aizsargspēju un cīnīties ar daudzām baktērijām. Tas ir pazīstams arī ar pretiekaisuma un ārstnieciskām īpašībām.

IAA® indekss dod jums zinātniski pierādītu manuka medus efektivitātes garantiju, proti, tā neperoksidiskās īpašības. Jo augstāks indekss, jo lielāka efektivitāte.

MGO (metilglioksāla) satura līmeņa medū pārbaude ir svarīga, jo tā var ievērojami atšķirties – ne viss Manuka medus ir vienāds. Jo augstāks ir MGO saturs, jo augstāka ir medus pakāpe.

Lietošanas padomi

Imūnsistēmas stiprināšanai: lietojiet tējkaroti medus vienu reizi dienā 1 mēneša kursā, vēlams ārpus ēdienreizēm.

Lai saldinātu vai aromatizētu karstus dzērienus, piemēram, tējas vai zāļu tējas: tā ir dabiska un veselīga alternatīva rafinētam baltajam cukuram.

Kā maska sejai un apstrādājamām vietām uz ādas: uzklājiet manuka medu tieši uz ādas, lai ārstētu ekzēmu un pūtītes.

Piesardzības pasākumi: Manuka medus nav zāles. Tas nekādā gadījumā nevar aizstāt ārstēšanu.

Jaunzēlandes savvaļas Manuka medus IAA 18+, 250 g 58,-