Iepazīsti jaunumus Stockmann Delikatess

Richberry ķirbju sēklu milti

Zaļi milti! Gatavoti 100% no ķirbju sēklām, absolūts bezglutēna produkts ar augstu uzturvērtību, satur dzelzi, cinku, magniju, kāliju. Arī augstvērtīgs olbaltumvielu un šķiedrvielu avots. Šo brīnumproduktu ražo tepat Latvijā, pavisam neliels ģimenes uzņēmums no Jelgavas. Turklāt sortimentā ir gan vienkārši milti, gan jau gatavs mafinu maisījums – ar šokolādes gabaliņiem un kaltētām dzērvenēm. Izcepām šai bildei un … visus noēdām. Gardi. Mēs esam par vietējo, par veselīgo un par kvalitāti. Šis produkts atbilst visiem trim kritērijiem.

 

Stockmann svaigo zivju sortiments

Iepazīstiet divas Latvijā mazāk pazīstamas baltās gaļas zivis, kas tagad ir Stockmann Delikatess svaigo zivju pastāvīgajā sortimentā. Baramundi un strīpainais jūras asaris. Abas šīs zivis ir plēsējas, kas ikdienā barojas ar vēžveidīgajiem, mīkstmiešiem un citām mazākām zivīm un savvaļā var sasniegt līdz pat 1,8 m garumu un 60 kg svaru. U/v Stockmann šīs zivis piegādā audzētava tepat Latvijā, Vecpiebalgā, un tās ir 0,5 līdz 1,5 kg lielumā. Abām zivīm ir maiga garša, balta gaļa ar struktūru, gandrīz nav asaku. Tagad ir iespēja baudīt augstvērtīgu un kvalitatīvu svaigu zivi, kā iesaka Pasaules veselības organizācija – vismaz divas reizes nedēļā. Atliek vien pēc darba iegriezties Stockmann Delikatess un to iegādāties svaigo zivju nodaļā.

 

Ricberry mērces, ražotas Latvijā

Iepazīstiet augusta jaunumu! Ricberry – nu jau tirgu iekarojis un iepazīts Latvijas ražotājs laidis klajā ogu kečupus. Ricberry ogas pārstrādā pēc īpaši saudzīgas, patentētas RicBerry tehnoloģijas, tādējādi saglabājot ogu dabas dāvāto vērtību, svaigumu un sulīgumu. Ricberry vienmēr pārsteidz ar saviem produktiem. Šis nav izņēmums – kečups, kura sastāvā nav ierasto tomātu, bet gan 100% dabīgas Latvijā audzētas ogas. Ricberry komanda saka: mēs esam misijā – ar mūsu produktiem ir ļoti vienkārši uzsākt uzlabot savus ēšanas paradumus. Izkrāso ikdienu, izmēģini nākamo steiku vai šašliku, vai grilētu zivi ar kādu no Ricberry jaunajām ogu mērcēm.

 

Queen Harbour kūpināts lasis

STOCKMANN ir par daudzveidību un kvalitāti. Tādēļ mūsu sortimentā tagad ir atrodams Queen Harbour auksti kūpināts lasis. Tas pagatavots, atdzesētu Atlantijas ūdeņu lasi no Norvēģijas kūpinot augstā temperatūrā bērzu malkas dūmos. Tā lasis saglabā sulīgumu un uzņem vienreizīgu bērzu dūma aromātu. Iepazīstiet Queen Harbour jaunumu skaistā, baltas krāsas iepakojumā – gan gabaliņš laša, gan sagriezts jau šķēlītēs.

 

Trevijano zupas un otrie ēdieni

Kaltēšana jeb dehidrācija ir vissenākā produkta saglabāšanas forma, kas ļauj daudzus mēnešus saglabāt sākotnējo produktu garšu un uzturvērtību. Tas ir pamatu pamats visos Trevijano produktos – zupās, kuskusa, risoto un radošajās maltītēs – dabiski, dehidrēti produkti, savienoti gardās kombinācijās, kuru pagatavošanai nepieciešams tikai atgriezt ēdienā ūdeni un pamatgaršu – sāli, nedaudz taukvielu. STOCKMANN ir par daudzveidību, un TREVIJANO arī, tādēļ sortimentā dažādi risoto, kuskusa kombinācijas, zupas, rīsu ēdieni. Viens divi, un maltīte gatava. Vai tas nav lieliski ikdienas skrējienā?!